عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

شوراهاي فرهنگ عمومي برتر كرمان معرفي مي‌شوند

شوراهاي فرهنگ عمومي برتر كرمان معرفي مي‌شوند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:58 ب.ظ

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد كرمان:
شوراهاي فرهنگ عمومي برتر كرمان معرفي مي‌شوند

خبرگزاري فارس: رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كرمان گفت: انتخاب شوراهاي فرهنگ عمومي و عضو شوراي فرهنگ عمومي برتر از مهم‌ترين اولويت‌هاي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان كرمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، محمد بصيريان در گردهمايي شوراهاي فرهنگ عمومي شهرستان كرمان اظهار داشت: برترين‌هاي شوراها و عضو شوراهاي برتر فرهنگ عمومي 14 آبان ماه سال آينده همزمان با نامگذاري روز فرهنگ عمومي تجليل مي‌شوند.
وي انتخاب شوراهاي فرهنگ عمومي و عضو شوراي فرهنگ عمومي برتر را از مهم‌ترين اولويت‌هاي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان كرمان در سال آينده دانست و افزود: برگزاري منظم و مستمر جلسات با حضور اعضاي اصلي، پيگيري و اجرايي شدن مصوبات، استفاده از ظرفيت رسانه‌ها و تعامل و ارتباط با دبيرخانه شورا از شاخص‌هاي اصلي انتخاب شوراي فرهنگ عمومي برتر است.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كرمان بيان داشت: حضور هميشگي و مشاركت در شورا و اظهار نظر و ارائه طرح و ايده نو نيز از جمله شاخص‌هاي انتخاب اعضاي شوراي فرهنگ عمومي برتر است.
بصيريان گفت: سال آينده و در سالروز شوراي فرهنگ عمومي از خبرنگاران و رسانه‌هاي استان كه در زمينه خبر، گزارش و مصاحبه فعاليت‌هايي را در زمينه ارتقاي فرهنگ عمومي داشته‌اند، تقدير به عمل مي‌آيد.
وي با اشاره به فعاليت‌هاي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان كرمان گفت: تاكنون 13 نشست شوراي فرهنگ عمومي در شهرستان كرمان برگزار شده است.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها