عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايجاد 124 هزار شغل مستقيم در صنايع پتروشيمي

ايجاد 124 هزار شغل مستقيم در صنايع پتروشيمي
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:58 ب.ظ

استاندار خوزستان خبر داد:
ايجاد 124 هزار شغل مستقيم در صنايع پتروشيمي

خبرگزاري فارس: استاندار خوزستان گفت: با اجرايي شدن طرح‌هاي ارائه شده در همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنايع مياني و پايين‌دست دستي پتروشيمي 124 هزار شغل مستقيم ايجاد مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري خوزستان، سيد جعفر حجاز امروز در جلسه ستاد سرمايه‌گذاري استان اظهار داشت: از طرح‌هاي ارائه شده به همايش 75 طرح توسط كارگروه مربوطه تاييد شده‌اند كه واجد شرايط اشتغال و مسائل زيست محيطي بوده‌اند.
وي افزود: همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنايع مياني و پايين دستي پتروشيمي 14 اسفند ماه با حضور مسئولان كشوري و استاني، مقامات و سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي برگزار خواهد شد.
رئيس ستاد سرمايه‌گذاري استان تاكيد كرد: با توجه به تعهد 5 ساله كه قرار بود نرخ بيكاري به زير 7 درصد برسد با اشتغال ايجاد شده توسط طرح‌هاي اين همايش در سه سال به تعهدي كه داده بوديم خواهيم رسيد.
حجازي با اشاره به اينكه استان خوزستان جوان‌ترين استان كشور است، گفت: حدود 56 درصد از هم استاني‌هايمان زير 29 سال هستند و همانگونه كه استان ما در عرصه شهادت و ايثار پيشتاز بوده است اميد مي‌رود در ايجاد اشتغال هم پيشتاز باشيم.
وي افزود: پيش‌بيني مي‌شود با استقبال خوبي كه از همايش فرصت‌هاي شغلي در صنايع پايين دستي به عمل مي‌آيد و با تلاش‌هاي جديد در نيل به اهداف ايجاد اشتغال گام برداريم.
مقام عالي دولت در خوزستان با اشاره به سفر رياست جمهور و افتتاح هشت طرح پتروشيمي در استان گفت: در مراسم افتتاح اين پروژه‌ها و با نظر مساعدي كه رئيس جمهور محترم داشت قرار شد با حمايت و استفاده از صندوق ملي توسعه كشور طرح‌هاي پيش بيني و ارائه شده در همايش اجرايي شوند.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها