عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خواص جامعه در برابر ضد انقلاب موضع‌گيري كنند

خواص جامعه در برابر ضد انقلاب موضع‌گيري كنند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

امام جمعه نظرآباد:‌
خواص جامعه در برابر ضد انقلاب موضع‌گيري كنند

خبرگزاري فارس:‌ امام جمعه نظرآباد گفت: انتظار ملت مومن و ولايتمدار ايران اسلامي از خواص اين است كه موضع‌ و مرزبندي‌ خود را در برابر دشمنان اسلام و انقلاب به صورت شفاف اعلام كنند.

حجت‌الاسلام و المسلمين علي‌اكبر وثوقي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نظرآباد، اظهارداشت: دشمنان اسلام و انقلاب و عوامل فريب‌خورده آنها در داخل به ويژه سران فتنه طي يك سال اخير تمام تلاش خود را براي ضربه‌زدن به ملت ايران انجام دادند.
وي تصريح كرد: متاسفانه برخي از خواص يا در مقابل اين فتنه‌ها سكوت كرده و يا مواضع دوپهلو اتخاذ كردند كه بايد گفت اينگونه موضع‌گيري موجب شد تا سران فتنه وقيح‌تر از گذشته عمل كنند.
اين مسئول در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه مردم چه انتظار و توقعي از خواص جامعه به ويژه آنهايي كه در مبارزات صدر انقلاب شركت داشتند، دارند، گفت: نخستين انتظار مردم از انقلابيون حضور زير پرچم ولايت است.
وثوقي ادامه داد: كساني كه خود را پيرو ولايت و مريد ولي امر مسلمين مي‌دانند، بايد پشت سر رهبري و در خط ولايت حركت كرده و هر لحظه گوش به فرمان ولايت باشند.
وي افزود: همچنين خواص جامعه و به ويژه مبارزان باسابقه انقلاب بايد در برابر ضد انقلاب و دشمنان قسم‌خورده داخلي و خارجي موضع‌گيري شفاف داشته باشند.
خطيب جمعه شهرستان نظرآباد با اشاره به ايثارگري‌هاي جوانان ايران اسلامي در هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت:‌ زماني كه دشمن رودروي ما قرار داشت و نياز بود به جنگ متجاوزان برويم،‌ جوانان به فرمان امام خميني (ره) لبيك گفته و جان خود را در راه سربلندي اسلام و انقلاب هديه دادند.
وثوقي تاكيد كرد: امروز نيز مانند روزهاي نخستين انقلاب و هشت سال جنگ تحميلي، همگان بايد مرزهاي خود را با دشمنان داخلي و خارجي مشخص كرده و با موضع‌گيري شفاف در برابر ضدانقلاب به ميدان بيايند.
وي ادامه داد: در راه مبارزه با ضدانقلاب و منافق‌صفت‌ها نقش و وظيفه خواص جامعه از اهميت بسياري برخوردار بوده و پررنگ‌‌تر است.
وي در پايان خاطرنشان كرد: مردم از خواص انتظار دارند كه در برابر ضدانقلاب موضعي شفاف اتخاذ كرده و يكبار ديگر براي دفاع از اسلام، انقلاب و ولايت با تمام وجود به ميدان بياييند.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها