عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برخورد با مراكز متخلف جمع آوري شير خام تشديد شد

برخورد با مراكز متخلف جمع آوري شير خام تشديد شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

/اخبار كوتاه آذربايجان شرقي/
برخورد با مراكز متخلف جمع آوري شير خام تشديد شد

خبرگزاري فارس: تشديد برخورد با مراكز متخلف جمع‌آوري شير خام، مديران آذربايجان شرقي راهي مناطق عملياتي مي‌شوند و ... از اهم اخبار كوتاه آذربايجان شرقي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، مديركل دامپزشكي آذربايجان شرقي از تشديد نظارت و برخورد قانوني با مراكز متخلف جمع‌آوري شير خام در استان خبر داد.
بهراد زنديه افزود: با آغاز به كارگروه‌هاي ويژه نظارت بر شير خام دو واحد جمع‌آوري شير خام در شهرستان تبريز به دليل تخلفات بهداشتي با اخذ دستور از مراجع قضايي پلمپ شد.
وي تاكيد كرد: اولويت اصلي اين اداره كل در حوزه بهداشت شير خام، عمل به دستورالعمل‌هاي نظارت بهداشتي شير خام سازمان دامپزشكي كشور است.
زنديه، به مراكز جمع‌آوري شير خام بالاي پنج تن ظرفيت در استان كه تاكنون اقدام به احداث و راه‌اندازي اتاق CIP نكرده‌اند، هشدار داد تا آخر اسفند ماه نسبت به اين مهم اقدام كنند، در غير اين صورت برابر مقررات و ضوابط سازمان دامپزشكي كشور با آنها برخورد مي‌شود.

*انبوه‌سازان مراقب واسطه‌هاي سودجو باشند

سازمان مسكن و شهرسازي آذربايجان شرقي به انبوه‌سازان و پيمانكاران سازنده واحدهاي مسكن مهر در خصوص واسطه‌هاي متخلف و سودجو هشدار داد.
اين سازمان نسبت به فعاليت برخي واسطه‌ها كه خارج از مقررات وزارت مسكن و شهرسازي قصد كلاهبرداري و سودجويي از پيمانكاران و انبوه‌سازان را دارند هشدار داد.
طبق اعلام اين سازمان اين افراد به هيچ عنوان مورد تائيد سازمان مسكن و شهرسازي نيستند.
اين سازمان اعلام كرده است براساس سياست‌هاي اخير وزارت مسكن و شهرسازي مبني بر انتخاب انبوه‌ساز واجد شرايط براي ساخت واحدهاي مسكوني مسكن مهر، سازمان مسكن و شهرسازي استان اقدام به اعلام فراخوان عمومي كرده است.
با توجه به اينكه فراخوان عمومي از طريق روزنامه‌هاي سراسري محلي قابل رويت خواهد بود، از اين رو انبوه‌سازان و پيمانكاران واجد شرايط پس از ثبت‌نام و احراز شرايط در سامانه WWW.MASKAN.IR مي‌توانند در اين فراخوان شركت كنند.
سازمان مسكن آذربايجان شرقي در ادامه تاكيد كرده كه سازندگان در نظر داشته باشند عقد قرارداد ساخت واحدهاي مسكن مهر خارج از ضوابط و مقررات ابلاغي امكانپذير نبوده و به واسطه‌گران و افراد سودجو اعتماد نكنند.

*مديران آذربايجان شرقي راهي مناطق عملياتي ‌شدند

كاروان راهيان نور مديران استان آذربايجان شرقي متشكل از 186 نفر از مسئولان، عازم مناطق عملياتي جنوب ‌شدند.
نخستين كاروان راهيان نور متشكل از 186 نفر از مسئولان، مديران، روساي ادارات، سازمان‌ها، نهادهاي انقلابي، خبرنگاران پيشكسوت به همراه جمعي از فرماندهان سپاه عاشورا، يادگاران دفاع مقدس، رزمندگان پيشكسوت به ويژه لشگريان عاشورا از استان آذربايجان شرقي، براي ديدار نقاط صفر مرزي و عملياتي دفاع مقدس در مناطق عملياتي والفجر هشت در جنوب غربي كشورمان به خرمشهر، اهواز سوسنگرد، شلمچه، طلائيه، دهلاويه، اروند رود و هويزه عازم اهواز شدند.
رضا رضواني مسئول روابط عمومي و تبليغات سپاه عاشورا با اعلام اين خبر افزود: اعضاي اين كاروان اول اسفند پس از ورود به اهواز با امام جمعه، فرمانده سپاه استان و رزمندگان و روايتگران عمليات جبهه‌ها ديدار و از نزديك با ايثارگري‌هاي رزمندگان در صحنه‌هاي جبهه‌هاي حق عليه باطل آشنا مي‌شوند.
مديران و مسئولان استان با حضور در شهر سوسنگرد ميهمان مردم سوسنگرد خواهند بود و در مراسمي با حضور مردم و مسئولان شهر، نقش برجسته نيروهاي آذربايجاني لشگر و سپاه عاشورا را در عمليات شكست محاصره سوسنگرد و دفاع از اين شهر بازگويي خواهد شد.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها