عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فتنه‌گران فرآيندي پيچيده براي براندازي تدريجي نظام ترسيم كرده‌اند

فتنه‌گران فرآيندي پيچيده براي براندازي تدريجي نظام ترسيم كرده‌اند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

مديركل سياسي استانداري بوشهر:
فتنه‌گران فرآيندي پيچيده براي براندازي تدريجي نظام ترسيم كرده‌اند

خبرگزاري فارس: مديركل سياسي انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري بوشهر گفت: فتنه‌گران فرآيندي پيچيده براي براندازي تدريجي نظام ترسيم كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، نصرالله علوي‌تبار در مراسم معارفه بخشدار بردخون در نشست شوراي اداري شهرستان دير ضمن بررسي فتنه سال 88 اظهار داشت: از مجموع اسناد موجود اينگونه فهميده مي‌شود كه از اول انقلاب فتنه‌هاي بسيار پيچيده طراحي شده است و با توجه به اين موضوع متوجه مي‌شويم كه فتنه‌گران فرآيندي پيچيده براي براندازي تدريجي نظام ترسيم كرده‌اند كه در رأس آن سرويس‌هاي اطلاعاتي آمريكا و انگليس قرار دارد و در جريان‌هاي مختلف نقش داشته است و با يك اقدام از قبل طراحي شده، فتنه بزرگ را در نظام طراحي و اجرا كرد.
وي افزود: دشمن همواره از ضربه خوردن شاخه نظامي خود از انقلاب اسلامي كينه به دل داشته و به همين دليل نيز آرام‌آرام نيروها و عناصر خود را وارد عرصه‌هاي مختلف حاكميت و نظام كرد و به شاخه سياسي اجازه داد رشد كند و مانعي در برابر آن قرار نداشت.
مدير‌كل سياسي استانداري بوشهر اضافه كرد: حضور برخي افراد كه بدون پالايش وارد نظام كشور شدند، موجب دلسردي نيروهاي ارزشي شد و اين افراد بايد به مرور از بدنه نظام خارج شوند و آنان در واقع منتظر فرصتي هستند تا ضربه خود را بزنند و تغيير تدريجي نظام و تغيير قانون اساسي از جمله اهداف اين گروه است.
علوي‌تبار با اشاره به شيوه نفوذ دشمن تصريح كرد: عناصر نفوذي جريان معاند انقلاب معتقد بودند از طريق سياسي و فرهنگي وارد عمل شوند و اعتقاد داشتند فرهنگ و باور مردم را بايد تغيير داد كه از كانون ثروت و قدرت و ثروت‌اندوزي پيام مي‌گرفتند.
وي در ادامه عوامل فتنه 88 را نام برد و بيان داشت: سرويس‌هاي اطلاعاتي آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي، ضد انقلابيون سنتي داخل و خارج از كشور، ضد انقلاب جديد كه از دوره سازندگي و اصلاحات رشد كردند، حضور فرزندان خواص بي‌بصيرت در دوران سازندگي و اصلاحات و همچنين وجود فرقه‌هاي نوظهور كه پيشينه الحادي و خارجي داشتند موجب ايجاد اين فتنه شد كه هدف مشترك آنها براندازي نظام بود كه با تضعيف ولايت فقيه و شكستن اقتدار نظام در كشور و جهان قصد داشتند به اهداف شوم خود برسند.
مدير‌كل سياسي استانداري بوشهر در ادامه بر انتخاب افراد شايسته در مناصب دولتي تاكيد و خاطرنشان كرد: براي انتخاب افراد به مسئوليت‌هاي مهم سياسي ضمن تحقيق از منابع اطلاعاتي مختلف بهره مي‌بريم تا افرادي در خط ولايت و انقلاب و متعهد و متخصص برگزيده شوند.
در اين مراسم مسعود محمدپور به عنوان بخشدار بردخون معرفي شد و از خدمات كامبيز يوسفي بخشدار سابق تجليل شد.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها