عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جشنواره استاني سرودخواني برگزار مي‌شود

جشنواره استاني سرودخواني برگزار مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم:
جشنواره استاني سرودخواني برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم گفت: جشنواره استاني سرودخواني اعضاي كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان هشتم اسفند ماه برگزار مي‌شود.

محمد مخلصي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برنامه‌هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان اظهار داشت: جشنواره استاني سرودخواني يكي از فعاليت‌هاي رايج مراكز كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان است كه پيش‌بيني شده بود همزمان با ايام‌الله فجر برگزار شود كه به دليل تداخل برنامه‌ها به بعد از اين ايام موكول شد.
وي ادامه داد: اين برنامه همزمان با هشتم اسفند ماه مصادف با روز امور تربيتي در مراكز كانون با حضور اعضا و مربيان برگزار مي‌شود و از برگزيدگان اين مراسم تجليل به عمل مي‌آيد.

* نمايش عروسكي در كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان
مخلصي در ادامه با اشاره فعاليت‌هاي كانون پرروش فكري كودكان و نوجوانان در راستاي برگزاري جشنواره‌هاي ملي عنوان داشت: يكي از اين برنامه‌هاي كانون حضور در برنامه نمايش عروسكي است.
وي افزود: اين برنامه در دهه دوم اسفند ماه همزمان با هفته درختكاري در مركز شماره 9 كانون واقع در شهرك قدس برگزار مي‌شود.
مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم خاطرنشان كرد: فعاليت‌هاي كانون بيش از هر چيز به فرآيند كار توجه مي‌كند و اين به آن منظور است كه كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان فعاليت‌هاي گروهي را در راستاي تقويت استعداد اعضاي كانون تقويت مي‌كند.

* ارسال بيش از 500 اثر به دبيرخانه جشنواره «به رسم شكرانه»
مخلصي با اشاره به سفر مقام معظم رهبري به استان قم بيان داشت: برنامه «به رسم شكرانه» با توجه به عنايت مقام معظم رهبري به مجموعه كانون‌ پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار مي‌شود.
وي تصريح كرد: به همين منظور فراخواني به مراكز كانون در سطح كشور ارائه شده است و خروجي اين فراخوان ارائه آثار در زمينه فرهنگي، هنري و ادبي است.
مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم خاطرنشان كرد: اين مراسم همزمان با آغاز هفته وحدت در يكي از مراكز كانون به صورت ارائه آثار و برگزاري نمايشگاه برپا شده است.
مخلصي گفت: پيش‌بيني مي‌شود بيش از 500 اثر به دبيرخانه اين برنامه ارسال شود كه از آثار برگزيده تجليل مي‌شود.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها