عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

حتي يك دقيقه كار بزرگراه شيراز ـ اصفهان را متوقف نمي‌كنيم

حتي يك دقيقه كار بزرگراه شيراز ـ اصفهان را متوقف نمي‌كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:02 ب.ظ

فرماندار سپيدان:
حتي يك دقيقه كار بزرگراه شيراز ـ اصفهان را متوقف نمي‌كنيم

خبرگزاري فارس: فرماندار سپيدان گفت: حتي يك دقيقه ادامه روند اجرايي بزرگراه شيراز ـ اصفهان را متوقف نمي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، محمد انصاري در جمع معاونان و كارشناسان دستگاه‌هاي اجرايي استان فارس كه براي حل مشكلات آزادراه شيراز ـ اصفهان در سالن جلسات استانداري گرد آمده بودند با بيان اينكه تاكنون در اجراي مسير آزادراه شيراز ـ اصفهان مذاكراتي با مردم و معارضان در مورد واگذاري املاك آنان به دولت انجام گرفته است اظهار داشت: در اجراي اين طرح هيچ گونه مشكلي با معارضان املاك نداشته‌ايم و كسي نيز ايجاد مزاحمت نكرده است.
وي با بيان اينكه ارزيابي از روند پيشرفت فيزيكي مسير از سوي كارشناسان استانداري دلگرمي خوبي براي صاحبان املاك مورد مسير است ابراز داشت: حتي در صورت وجود مشكلات و موانع سخت بايد پول مالكان به حساب آنان در صندوق دادگستري واريز شده تا مردم نگراني از اين بابت نداشته باشند.
فرماندار سپيدان از آمادگي در كنترل ماهانه و هفته‌اي كارشناسان سپيدان در حوزه استحفاظي اين مسير خبر داد و گفت: اگر سازمان‌هاي دولتي نيز هماهنگي‌هاي لازم را به وجود نياورند ما كار را متوقف نمي‌كنيم.
محمد مشتاق‌زاده فرماندار اقليد نيز در اين جلسه با اشاره به پرداخت به موقع پول‌هاي مالكاني كه املاكشان مورد مسير اين طرح است، خواستار مشخص شدن نرخ‌هاي پرداختي به معارضان و تفكيك مالكان شخصي از مالكان دولتي شد و بيان داشت: اجراي موفقيت‌آميز اين پروژه نياز به استقرار اكيپ‌ كامل كارشناسي و هماهنگي براي انجام مكاتبات كتبي در شيراز دارد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها