عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پاكيزه: رفاقت ويسي با بازيكنان عامل موفقيت صباي قم است

پاكيزه: رفاقت ويسي با بازيكنان عامل موفقيت صباي قم است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:03 ب.ظ

پاسخ اعتماد ويسي را دادم؛
پاكيزه: رفاقت ويسي با بازيكنان عامل موفقيت صباي قم است

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال صباي قم گفت: آنچه كه سبب موفقيت تيم در ليگ برتر است، حمايت‌هاي همه جانبه مديران و رفاقت وصف ناپذير عبدالله ويسي با بازيكنان صباي قم است.

حميدرضا پاكيزه فردويي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، ابراز داشت: مقابل شهرداري تبريز بازي كاملا برتري نسبت به حريف ارائه كرديم و حق تيم صبا كسب سه امتياز بود و من نيز با خواسته سرمربي تيم به زمين آمدم و از اينكه با پاس گل در كسب اين پيروزي سهم داشتم، بسيار خوشحالم.
وي با اشاره به موفقيت صبا در اين ديدار، اظهار داشت: در طول تمام لحظات مسابقه برتر از تيم شهرداري تبريز بوديم و با اينكه بازي در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار مي‌شد، بازيكنان ما از آغاز با انگيزه و ميل به پيروزي، خود را به خوبي نشان دادند و به نتيجه بسيار خوبي دست يافتيم.
وي ادامه داد: با رها شدن از فشارهايي كه در دور رفت ليگ برتر اين فصل باشگاه‌هاي كشور به دليل عدم كسب نتيجه در بازي‌هاي خارج از خانه روي ما بود و امتيازات زيادي را نيز از دست داده‌ بوديم، در اين ديدار نياز به پيروزي و كسب سه امتياز داشتيم، بنابراين خوشحالم كه اين اتفاق رخ داد و در شرايط روحي و رواني بسيار خوب مي‌توانيم آماده بازي بعدي با تيم قدر ذوب آهن اصفهان شويم.
سازنده گل تيم فوتبال صباي قم در ديدار هفته بيست و سوم ليگ برتر برابر تيم فوتبال شهرداري تبريز، ابراز داشت: به دليل غيبت چند بازيكن، تغييراتي در تيم صباي قم ايجاد شده بود اما تك تك بازيكنان ما به خوبي در اجراي خواسته‌هاي تاكتيكي كادر فني نقش مثبت خود را ايفا كردند ضمن اينكه بر اساس شناختي كه از تيم شهرداري تبريز داشتيم توانستيم در اين ديدار به نتيجه دلخواه دست يابيم.
وي تصريح كرد: هم تيم ما و هم تيم شهرداري تبريز نياز مبرمي به كسب سه امتياز اين مسابقه داشتند اما همانند دو بازي قبل خارج از خانه بر خلاف بازي‌هاي گذشته از موقعيت گلي كه در دقايق پاياني به دست آورديم به خوبي استفاده كرديم و توانستيم حريف را در خانه خود و در حضور هوادارانش شكست دهيم.
پاكيزه در ادامه با اشاره به گلي كه پايه‌گذار آن بود و هاشمي‌زاده به ثمر رساند، عنوان داشت: از اعتماد سرمربي تيم احساس خوبي دارم و با اينكه نخستين حضورم در ليگ برتر را تجربه مي‌كنم اما هميشه سعي مي‌كنم در خدمت تيم و مجري خواسته‌هاي كادر فني باشم و خوشحالم از اينكه خدا كمكم كرد و توانستم در روزي كه تيم ما لايق كسب پيروزي بود، نقش كوچكي در اين موفقيت صباي قم ايفا كنم.
هافبك تيم فوتبال صباي قم تاكيد كرد: برتري ما مقابل شهرداري تبريز حاصل انگيزه و تلاش وصف‌ناپذير تك تك بازيكنان بود و ما به خوبي مي‌دانستيم كه حريف نقاط ضعف زيادي دارد، از اين رو بازيكنان ما در خط حمله به خوبي از اشتباه مدافعان تيم حريف استفاده كرده و در نهايت به گلي رسيديم كه منجر به سه امتياز ارزشمند اين ديدار شد.
وي تصريح كرد: در هفته بيست و چهارم ليگ برتر يك بازي سخت مقابل تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان خواهيم داشت كه با توجه به برگزاري اين بازي در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام قم، اميد زيادي داريم كه با تكيه بر روحيه‌ خوبي كه از اين ديدار داريم، به سه امتياز دست پيدا كنيم.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها