عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

صدرنشين ليگ برتر را در قم متوقف مي‌كنيم

صدرنشين ليگ برتر را در قم متوقف مي‌كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:03 ب.ظ

كاپيتان تيم فوتبال صباي قم:
صدرنشين ليگ برتر را در قم متوقف مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال صباي قم گفت: انگيزه و تلاش ما در بازي مقابل ذوب آهن فقط رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول رده‌بندي خواهد بود و قطعا صدرنشين ليگ برتر را در قم متوقف مي‌كنيم.

مرتضي كاشي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: فاصله امتيازات ما با ذوب آهن اصفهان در صدر جدول رده‌بندي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌ها كشور در حال حاضر 12 امتياز است در حالي كه اگر بازي پنجشنبه را ببريم اين اختلاف به 9 امتياز كاهش مي‌يابد.
وي با تاكيد بر اينكه در واقع اين بازي شش امتيازي محسوب مي‌شود، بيان داشت: كادر فني صباي قم تدارك خوبي براي اين بازي ديده است و اطلاعات خوبي از نوع بازي ذوب آهن داريم، به علاوه اينكه بازي در قم برگزار مي‌شود و ما سراسر انگيزه هستيم.
كاپيتان تيم فوتبال صباي قم با اشاره به نتايج خوب صباي قم در هفته‌هاي اخير مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور، ابراز داشت: از سه بازي اخير خارج از خانه 9 امتياز كسب كرده‌ايم و اين نشان از روند رو به رشد تيمي است كه در نيم فصل نخست در خانه حريفان حتي يك پيروزي هم كسب نكرده بود.
وي اضافه كرد: به عنوان يك بازيكن متعصب در تركيب صباي قم همواره سعي كرده‌ام بهترين عملكرد را براي تيم داشته باشم و قطعا در اين ديدار نيز سعي مي‌كنيم با ارائه بهترين بازي خود در كنار ساير بازيكنان، ذوب آهن اصفهان را در قم شكست دهيم.
كاشي در ادامه با اشاره به سومين پيروزي متوالي صباي قم در ديدارهاي خارج از خانه ليگ برتر، يادآور شد: برابر شهرداري تبريز بازي بسيار خوبي ارائه كرديم و حتي اگر كمي دقت بيشتري از سوي مهاجمان ما مي‌شد، مي‌توانستيم اين تيم را با گل‌هاي بيشتري نيز ببريم.
وي ادامه داد: صباي قم از ديدار با تيم شهرداري تبريز در هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگا‌ه‌هاي كشور به دنبال دستيابي به رده‌هاي بالاي جدول رده‌بندي بود و بايد در اين بازي به پيروزي مي‌رسيديم كه خود را به تيم‌هاي مدعي ليگ دهم نزديك كنيم.
كاپيتان تيم فوتبال صباي قم اظهار داشت: تيم شهرداري تبريز هم در اين ديدار بازي خوبي ارائه كرد ارائه بازي تدافعي در ناكامي آنها كاملا تاثير‌گذار بود و در واقع آنها همان‌گونه كه مورد نظر ما بود بازي كردند و با گل دقايق پاياني به پيروزي رسيديم.
وي با اشاره به اينكه با اطلاعات خوب كادر فني شناخت خوبي از نقاط ضعف و قوت تيم شهرداري تبريز داشتيم، تصريح كرد: تمام بازيكنان ما تلاش بسياري كردند و به خوبي توانستند از اشتباهات بازيكنان تيم شهرداري تبريز نهايت استفاده را ببرند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها