عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

زمان محاكمه فتنه‌گران فرا رسيده است

زمان محاكمه فتنه‌گران فرا رسيده است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:03 ب.ظ

حجت‌الاسلام محسن غرويان:
زمان محاكمه فتنه‌گران فرا رسيده است

خبرگزاري فارس: عضو هيئت علمي جامعة المصطفي العالميه گفت: شرايط كنوني زمينه براي محاكمه فتنه‌گران را مهيا كرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمين محسن غرويان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، ضمن محكوم كردن اقدام ناشايست فتنه‌گران در روزهاي اخير اظهار داشت: آمريكا، اسرائيل و انگليس به عنوان دشمن مشترك اسلام و مسلمين هيچ‌گاه بيكار ننشسته و همواره در صدد توطئه چيني خواهند بود.
وي خاطرنشان كرد: استكبار در حماسه 9 دي‌ماه سال گذشته ضربه بزرگي خورد تا جايي كه در فكر انتقام از نظام برآمد، اما كاملا بي جان و شكست‌خورده وارد ميدان شد و خود را رسواتر از پيش كرد.
اين استاد حوزه با تاكيد بر اينكه دشمن همواره در صدد ضربه زدن به نظام است؛ گفت: حادثه 25 بهمن به سركردگي سران فتنه به معناي هشدار براي افزايش بصيرت و پايان كار ندانستن 9دي است.
وي با بيان اينكه سران فتنه دو هدف كسب قدرت و ضربه زدن به نظام را دنبال مي‌كنند، تاكيد كرد: اين حيله آنان كه تظاهر مي‌كردند براي دفاع از مردم آزاده و حق طلب مصر قصد تجمع دارند به آن معناست كه ما را ساده لوح ديده‌اند، غافل از اينكه با توجه به نص صريح قرآن دشمنان اسلام احمق هستند و ملت هميشه در صحنه ايران هوشيار است.
غرويان در ادامه افزود: اين تشنگان قدرت و پيام آوران ذلت فقط بازيچه‌اي دست استكبار جهاني هستند.
وي تصريح كرد: دو هدف اساسي فتنه گران مشغول كردن نظام به اين فتنه‌ها و اظهار وجود پس از طرد شدن از سمت مردم است كه البته رسيدن به اين دو هدف در تخيل هم نمي‌گنجد.
عضو هيئت علمي جامعة المصطفي العالميه وظيفه اصلي مردم بيدار ايران اسلامي را وحدت دانست و گفت: پيروي از فرمايشات مقام معظم رهبري كه محور اصلي وحدت در نظام اسلامي‌ هستند، داشتن بصيرت در مواجهه با هجوم دشمن در فضاي سايبري و حركاتي كه دشمن را نااميد كند، از اهم تكاليف است.
وي همچنين گفت: ملت ايران بايد به خاطر بسپارند كه آمريكا، اسرائيل، انگليس و فتنه‌گران خيرخواه نظام نيستند بلكه همواره در فكر اهداف شوم خود هستند و مانبايد از چهره دوگانه نفاق تاثير بپذيريم.
غرويان خاطر نشان كرد: موقعيت كنوني موقعيت خوبي براي محاكمه فتنه‌گران است و مسئولان بايد اين خواسته ملت شهيد پرور ايران اسلامي را عملي كرده و سران فتنه را محاكمه كنند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها