عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

راه‌اندازي بازارچه بزرگ ماهي و ميگوي بندر كنگان در سال 90

راه‌اندازي بازارچه بزرگ ماهي و ميگوي بندر كنگان در سال 90
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:04 ب.ظ

رئيس شوراي اسلامي شهر كنگان خبر داد:
راه‌اندازي بازارچه بزرگ ماهي و ميگوي بندر كنگان در سال 90

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي اسلامي شهر كنگان از افتتاح بازارچه بزرگ ماهي و ميگو و ميوه تره‌بار كنگان در نيمه نخست سال 1390 خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، اكبر پاريابي در نشست بررسي روند عمليات اجرايي پروژه احداث بازارچه ميوه و تره‌بار و ماهي و ميگوي بندر كنگان در محل شهرداري بندر كنگان اظهار داشت: بندر كنگان از مهم‌ترين بنادر جنوب است و زيباتر كردن و ساماندهي بندر كنگان اهميت بسيار زيادي دارد و همه بايد تلاش كنيم و نسبت به زيباسازي اين بندر اهتمام ورزيم.
وي افزود: هم‌اكنون عزم جزمي براي رشد و توسعه كنگان وجود دارد و اعضاي شورا و شهردار و مسئولان ارشد شهرستان تلاش وسيعي براي موفقيت و رشد شهرستان و شهر كنگان دارند.
رئيس شوراي اسلامي شهر كنگان از افتتاح بازارچه بزرگ ماهي و ميگو و ميوه تره‌بار كنگان در نيمه نخست سال 1390 خبر داد و خاطرنشان كرد: سرعت بخشيدن در اجراي عمليات و بالا بردن كميت و كيفيت پروژه امري مهم و ارزشمند است و بايد در اين راستا تلاش شود.
پاريابي تصريح كرد: با هماهنگي و با برنامه‌ريزي صورت گرفته، بازارچه بزرگ ماهي و ميگو و تره‌بار در نيمه نخست سال آينده راه‌اندازي مي‌شود و در اختيار مردم شريف بندر كنگان قرار مي‌گيرد.
شهردار بندر كنگان نيز گفت: سفر دولت به استان، بركات زيادي براي شهرستان كنگان در بر داشت و با تلاش فرماندار ساعي شاهد تخصيص اعتبارات خوبي به شهرستان بوديم.
عبدالله حسيني كنگاني اضافه كرد: همه مسئولان و مردم بايد همكاري كنند و در راستاي پيشرفت شهرستان نبايد لحظه‌اي درنگ كنيم.
وي با تاكيد بر لزوم راه‌اندازي بازارچه ماهي و ميگوي كنگان بيان داشت: تكميل اين طرح بزرگ موجب رونق بازار ماهي و ميگو مي‌شود و مردم به راحتي مي‌توانند از بهترين و باكيفيت‌ترين انواع ماهي و ميگو بهره‌مند شوند و در واقع اين امر به ساماندهي ماهي‌فروشان كمك شاياني مي‌كند.
شهردار بندر كنگان يادآور شد: احداث ايستگاه جديد آتش‌نشاني، سنگفرش پياده‌روها، احداث ميدان ورودي شهر از سمت نخل‌غانم و انجام ده‌ها پروژه عمراني ديگر نيز از جمله اقدامات شهرداري بندر كنگان است كه البته با تلاش اعضاي شورا و كاركنان شهرداري به نتايج مطلوبي مي‌رسيم.
كنگاني خاطرنشان كرد: براي ايام نوروز نيز برنامه‌ريزي وسيعي در شهر انجام گرفته و سعي داريم با زيباسازي شهر و ساحل كنگان، نسبت به جذب گردشگران و مهمانان نوروزي اقدام كنيم.
در اين نشست، ساير اعضاي جلسه و مسئولان شهرستان نيز به بيان نظرات و ديدگاه‌هاي خود پرداختند و بر همكاري و تعامل مسئولان تاكيد كردند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها