عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

بازديد 40 نماينده مجلس شوراي اسلامي از پارس جنوبي

بازديد 40 نماينده مجلس شوراي اسلامي از پارس جنوبي
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:04 ب.ظ

مسئول فرهنگي منطقه ويژه پارس جنوبي خبر داد:
بازديد 40 نماينده مجلس شوراي اسلامي از پارس جنوبي

خبرگزاري فارس: مسئول فرهنگي منطقه ويژه پارس جنوبي از بازديد 40 نماينده مجلس شوراي اسلامي از پارس جنوبي خبر داد.

مجتبي دزفولي‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلويه اظهار داشت: پارس جنوبي نگين ارزشمند وزارت نفت است و اهميت و جايگاه پارس جنوبي بسيار بالاست و رشد و پيشرفت پارس جنوبي براي همه نمايندگان مجلس و ساير مسئولان اهميت دارد.
وي افزود: در دولت نهم و دهم تلاش فراواني براي راه‌اندازي فازهاي مختلف صورت گرفته و رئيس جمهور نيز تاكيد فراواني بر راه‌اندازي فازهاي در دست احداث در موعد مقرر دارد و اميدوار هستيم شاهد تحقق اين امر مهم باشيم.
مسئول فرهنگي منطقه ويژه پارس جنوبي از بازديد 40 نماينده مجلس شوراي اسلامي از پارس جنوبي خبر داد و خاطرنشان كرد: نمايندگان عضو فراكسيون دانشگاهيان مجلس شوراي اسلامي، با هدف آشنايي با آخرين فعاليت‌هاي انجام شده در منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، امروز دوشنبه دوم بهمن وارد پارس جنوبي مي‌شوند.
دزفولي‌نسب تصريح كرد: معاون وزير نفت در امور مجلس نيز به پارس جنوبي مي‌آيد و اعضاي فراكسيون دانشگاهيان مجلس شوراي اسلامي را در سفر به منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس همراهي مي‌كند.
وي اضافه كرد: با برنامه‌ريزي صورت گرفته حدود 40 نماينده مجلس شوراي اسلامي به عسلويه مي‌آيند و در بازديد از فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي با آخرين وضعيت اين دو فاز مهم كه با حضور توانمندان ايراني در حال انجام است و عمليات اجرايي آن از نيمه گذشته، آشنا مي‌شوند.
دزفولي‌نسب در ارتباط با ساير برنامه‌هاي نمايندگان گفت: اعضاي فراكسيون دانشگاهيان مجلس شوراي اسلامي همچنين در بازديد از فازهاي 4 و 5 پارس جنوبي، با عمليات برداشت گاز از مخزن مشترك پارس جنوبي و فراورش، توليد و تزريق گاز به شبكه سراسري آشنا مي‌شوند.
وي ابراز داشت: بازديد از مجتمع بندري پارس و همچنين آشنايي با قابليت‌ها و مزيت‌هاي متعدد سرمايه‌گذاري در منطقه ويژه پارس نيز از ديگر برنامه‌هاي نمايندگان است.
دزفولي‌نسب عنوان داشت: بايد دست به دست هم بدهيم و با استفاده از همه ظرفيت‌هاي موجود براي رشد و رونق پارس جنوبي تلاش كنيم.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها