عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اختصاص 25 درصد تعهدات عمراني وزارت نفت به استان بوشهر

اختصاص 25 درصد تعهدات عمراني وزارت نفت به استان بوشهر
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:04 ب.ظ

مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي خبر داد:
اختصاص 25 درصد تعهدات عمراني وزارت نفت به استان بوشهر

خبرگزاري فارس: مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي از اختصاص 25 درصد تعهدات عمراني وزارت نفت به استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، سيد‌پيروز موسوي ‌در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بدون ترديد نقش پارس جنوبي در صنعت نفت يك نقش ويژه است و جايگاه پارس جنوبي ارزنده و غير‌قابل انكار است و شاهد تلاش دسته‌جمعي براي رشد و پيشرفت منطقه هستيم.
وي به سفر موفق و بي‌نظير دولت به استان بوشهر اشاره كرد و افزود: سومين سفر رئيس محترم جمهور و هيئت دولت به استان بوشهر بركات فراواني براي صنعت نفت، گاز و پتروشيمي و شهرها و روستاهاي استان به همراه داشت و شاهد مصوبات ارزشمندي براي استان بوديم.
مدير‌عامل منطقه ويژه خاطرنشان كرد: دولت دهم و وزارت نفت مصمم به توسعه زيرساخت‌هاي استان بوشهر به ويژه حوزه پيراموني صنعت نفت، گاز و پتروشيمي در اين استان است كه در اين سفر در حوزه‌هاي مختلف مصوبه‌هاي خوبي داشتيم و انتظار مي‌رود كه شاهد رشد استان در تمام حوزه‌ها باشيم.
موسوي از افزايش چشمگير اشتغال در پارس جنوبي خبر داد و عنوان داشت: در حال حاضر به صورت مستقيم و غير‌مستقيم فرصت‌هاي شغلي بسيار مناسبي براي جوانان در شركت‌هاي نفت، گاز و پتروشيمي و ديگر شركت‌هاي مستقر در منطقه ويژه پارس ايجاد شده است كه پيش‌بيني مي‌شود با ورود فازهاي جديد پارس جنوبي به مرحله ساخت و نصب تجهيزات، تعداد افراد شاغل در اين منطقه صنعتي به طور چشمگيري افزايش يابد.
وي با بيان اينكه رياست محترم جمهور در سفر به استان بوشهر نويد خوبي به جوانان كشور داد، بيان داشت: رئيس جمهور از اختصاص 30 هزار ميليارد تومان به منظور سرمايه‌گذاري و ايجاد اشتغال براي جوانان سراسر كشور خبر داد كه به طور قطع منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، سهم ويژه‌اي در تحقق اهداف دولت خدمتگزار و ايجاد و افزايش فرصت‌هاي شغلي فراوان در اين منطقه خواهد داشت.
مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي از اختصاص 25 درصد تعهدات عمراني وزارت نفت به استان بوشهر خبر داد و گفت: بدون ترديد تلاش‌هاي وزارت نفت براي عمران و آباداني استان بوشهر بسيار مثبت و چشمگير است و از 4 هزار ميليارد تومان تعهد وزارت نفت براي آباداني و اجراي طرح‌هاي مهم در استان‌هاي مختلف كشور، تنها نزديك به يك هزار ميليارد تومان معادل 25 درصد كل اعتبارات به استان بوشهر اختصاص دارد و اين بسيار مهم و ارزشمند است و نشان‌دهنده توجه ويژه وزارت نفت به استان بوشهر است.
موسوي اضافه كرد: با تامين اعتبار از سوي وزارت نفت، پروژه‌هاي متعددي در استان بوشهر در حال اجراست كه با انجام و اتمام و بهره‌برداري از آنها، زيرساخت‌هاي استان بوشهر به طور پايدار توسعه مي‌يابد.
وي در ادامه به تلاش دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي براي مختل كردن چرخ توسعه كشور اشاره كرد و عنوان داشت: امروزه تمام دلسوزان و خادمان ملت در صنعت نفت كشور، با اتكا به دانش بومي و توانمندي صنايع داخلي، شبانه‌روز براي سربلندي نظام و پيشرفت ايران اسلامي تلاش مي‌كنند و اين تلاش‌ها موجب حيرت و سرخوردگي دشمنان انقلاب و نظام شده است.
مدير‌عامل منطقه ويژه خاطرنشان كرد: همت مضاعف و كار مضاعف را سرلوحه كار خود قرار داده‌ايم و اميدوار هستيم بتوانيم با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود براي سربلندي ايران اسلامي و وزارت نفت و پارس جنوبي استفاده كنيم.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها