عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

با تمام وجود مقابل مهرام بازي مي‌كنيم

با تمام وجود مقابل مهرام بازي مي‌كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:05 ب.ظ

آقاكوچكي در گفت‌وگو با فارس:
با تمام وجود مقابل مهرام بازي مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم راه و ترابري قم گفت: باخت ما به ملي و حفاري اهواز براي من سخت اما براي تيم ما لازم بود تا بازيكنان به دور از غرور، امروز برابر مهرام با تمام وجودشان بازي كنند.

سيدعباس آقاكوچكي امروز و در آستانه ديدار تيمش با مهرام تهران در هفته چهاردهم ليگ برتر بسكتبال در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم عنوان داشت: مهرام تيمي نيست كه شكست‌ناپذير باشد، زيرا آنها پيش از اين به ذوب آهن و پتروشيمي باخته‌اند و ما هم مي‌توانيم با خودباوري اين تيم را شكست دهيم.
وي با بيان اينكه اين ديدار از هفته سوم از دور برگشت مسابقات ليگ دسته برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور برگزار مي‌شود، ادامه داد: در بازي رفت كاملا بر جريان بازي مسلط و لايق كسب برتري مقابل مهرام بوديم، اما در خانه هر چقدر تلاش كرديم در آخرين لحظات نتيجه‌اي كسب نكرديم و حالا شرايط خوبي براي جبران بازي رفت وجود دارد.
سرمربي تيم بسكتبال راه و ترابري قم افزود: در اين ديدار جدال حساس و سختي را با تيم بسكتبال مهرام تهران خواهيم داشت زيرا حريف ما با قرار گرفتن در مكان پنجم جدول رده‌بندي هم اكنون انگيزه زيادي دارد تا با احتساب بازي‌هاي معوقه خود بار ديگر به صدر جدول باز گردد، ولي تيم ما نيز با تمام توان مقابل اين تيم بازي خواهد كرد.
وي خاطرنشان كرد: در اين مسابقه قطعا بازيكنان ما با تمام وجودشان بازي مي‌كنند تا ثابت كنند كه باخت هفته قبل برابر تيم ملي و حفاري اهواز را مي‌توانند با ارائه يك بازي مطلوب و نمايش قدرتمند جبران كرده و نشان دهند كه تيمي قابل احترام هستند.
آقاكوچكي تصريح كرد: ما 10 هفته متوالي حريفان خود را برديم و مقابل ملي و حفاري اهواز باختيم به دليل اينكه ورزش برد و باخت دارد و لازم بود كه بازيكنان ما پيش از ديدار با مهرام كمي به خودشان آمده و تصور نكنند كه حريفان ما ضعيف هستند.
وي يادآور شد: البته هنوز جايگاه خوبي در جدول رده‌بندي ليگ برتر بسكتبال داريم زيرا تيم توزين الكتريك كه تعقيب كننده ما بود اين هفته به دانشگاه آزاد باخت و با توجه به اينكه مهرام ديگر تيمي است كه در جدول بعد از ما قرار دارد، امروز مي‌توانيم مقابل آنها بازي خوبي ارائه كرده و اجازه صعود اين تيم به رده‌ بالاتر از خود را ندهيم.
سرمربي تيم بسكتبال راه و ترابري قم تاكيد كرد: برتري در اين مسابقه براي ما ارزش بسيار زيادي دارد، به همين خاطر بر روي نوع بازي تيم حريف به دقت مطالعه كرده و بهترين بازيكنان را به زمين مسابقه خواهم فرستاد تا به دو امتياز اين جدال حساس دست يابيم.
تيم بسكتبال راه و ترابري قم از ساعت 16 امروز دوشنبه دوم اسفند ماه در هشتمين بازي خارج از خانه خود از مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور برابر تيم مدعي مهرام تهران قرار مي‌گيرد، ضمن اينكه بازي رفت دو تيم در قم به سود مهرام به پايان رسيده است.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها