عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بلاتكليفي 100 روزه مديريت عالي ورزش هرمزگان پايان مي‌يابد

بلاتكليفي 100 روزه مديريت عالي ورزش هرمزگان پايان مي‌يابد
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:06 ب.ظ

غلامعلي دانشور: بخت نخست تصدي پست مدير كلي تربيت بدني هستم؛
بلاتكليفي 100 روزه مديريت عالي ورزش هرمزگان پايان مي‌يابد

خبرگزاري فارس: غلامعلي دانشور معاون اداري مالي تربيت بدني هرمزگان با اشاره به بلاتكليفي در راس مديريت دستگاه ورزش هرمزگان، خود را به عنوان يكي از گزينه‌هاي جدي در احراز اين پست خواند.

غلامعلي دانشور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس با اشاره به بلاتكليفي بيش از سه ماه پست مدير كلي تربيت بدني هرمزگان و مشكلاتي كه از اين حيث تاكنون با وجود اين خلا براي دستگاه ورزش پيش آمده، اظهار داشت: مسئولان استاني پشنهاد مديريت كلي سازمان تربيت بدني هرمزگان را به من دادند بنده نيز قبول و اعلام آمادگي كردم چراكه فكر مي‌كنم توانايي اين مسئوليت بزرگ را در خود مي‌بينم.
وي با اشاره به دغدغه مقامات عالي استاني هرمزگان در راستاي انتصاب مدير كل تربيت بدني ادامه داد: استاندار هرمزگان و تمامي مسئولان نيز اين امر را تاييد كرده‌اند و براي حل مشكلات اين سازمان تمام سعي و تلاش خود را خواهند كرد.
دانشور همچنين در ادامه از وجود و مطرح بودن گزينه‌هاي ديگر براي كسب اين مسئوليت اعلام بي‌اطلاعي و خود را بخت نخست براي احراز اين سمت دانست.
به گفته اين فعال ورزشي، تمامي مراحل اداري مربوط به پيشنهاد انتصاب وي به مراجع بالادستي انجام شده است.
معاون اداري مالي تربيت بدني هرمزگان يادآور شد: تا آخر هفته جاري تكليف مديريت سازمان تربيت بدني استان روشن و حتما شخصي براي اين مسئوليت انتخاب مي‌شود.
دانشور مدعي شد: چنانچه به اين سمت نائل شود تمامي سعي و تلاش خود را به كار خواهد بست تا مشكلات اين سازمان را در هرمزگان مرتفع كند.
يادآور مي‌شود غلامعلي دانشور در حالي به عنوان يكي از گزينه‌هاي احراز پست مذكور مطرح شده است كه در ماه‌هاي اخير علي‌رغم تلاش مقامات، گزينه‌هاي پيشنهادي به دلايلي قابل تامل يا از احراز اين پست سر باز زده‌اند و يا توسط مسئولان مربوطه رد شده‌اند.
در كارنامه مديريتي دانشور، رئيس تربيت بدني قشم نيز ديده مي‌شود.
به گفته برخي از كارشناسان، فعالان ورزشي و روساي هيئت‌هاي ورزشي هرمزگان عدم وجود مدير كل در راس دستگاه ورزش هرمزگان تاكنون مشكلاتي را به ويژه در بخش تبادلات مالي به دليل عدم تفويض اختيارات درج امضا، در اين بخش پيش آورده است.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها