عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اجراي طرح تجهيز كتابخانه‌ها و بانك نرم‌افزاري در دانشكده‌هاي قرآني

اجراي طرح تجهيز كتابخانه‌ها و بانك نرم‌افزاري در دانشكده‌هاي قرآني
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:06 ب.ظ

كارشناس پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن خبر داد:
اجراي طرح تجهيز كتابخانه‌ها و بانك نرم‌افزاري در دانشكده‌هاي قرآني

خبرگزاري فارس: كارشناس پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن از اجراي طرح تجهيز كتابخانه‌ها و بانك نرم‌افزاري در دانشكده‌هاي قرآني كشور خبر داد.

علي محمودي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فعاليت‌هاي دانشگاه علوم و معارف قرآن اظهار داشت: اين دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه تخصصي قرآن كريم، به تربيت دانشجويان متعهد و شيفته معارف قرآني مي‌پردازد.
وي خاطرنشان كرد: دفتر مركزي دانشگاه در شهر مقدس قم مستقر است و 14 دانشكده در شهرهاي مختلف دارد.
كارشناس پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن از اجراي طرح تجهيز كتابخانه‌ها و بانك‌هاي نرم‌افزاري خبر داد و افزود: اين طرح در دانشكده‌هاي علوم قرآني كشور با همكاري ساير نهادها اجرا مي‌شود.
محمودي خاطرنشان كرد: تاكنون چند مرحله نيازمندي دانشكده‌ها بررسي شده و كتب مورد نياز آنها تامين شده و نرم‌افزار كاوش پروانه در اختيار كتابداران دانشكده‌ها قرار گرفته است تا به طور متمركز اطلاعات مربوط به كتابخانه‌ها را به روز كنند.
وي با اشاره به فعاليت‌هاي انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن افزود: اين انتشارات با هدف نشر معارف عميق قرآني اكنون فعال بوده و در آينده‌اي نزديك چند اثر برجسته از استادان معتبر حوزه و دانشگاه را منتشر مي‌كند.
كارشناس پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن تصريح كرد: اين معاونت تشكيل كرسي‌هاي نوآوري در سطح عادي، مطلوب و كليدي با عنوان كرسي‌هاي نظريه‌پردازي را تشكيل داده و به صورت حضوري و غير حضوري به بازرسي مستمر وضعيت پژوهشي دانشكده‌ها مي‌پردازد.
محمودي با اشاره به مسابقات قرآني سازمان اوقاف اظهار داشت: معاونت پژوهش بخش مقالات و پژوهش مسابقات بين‌المللي قرآن سازمان اوقاف را زير پوشش قرار مي‌دهد.
وي تدوين سند چشم‌انداز، تنظيم اهداف و سياست‌هاي راهبردي دانشگاه علوم و معارف قرآن كريم، انتشار منظم فصلنامه علمي دانشگاه و ساماندهي همايش‌ها، سمينارها و نشست‌هاي علمي و پژوهشي تخصصي را از ديگر فعاليت‌هاي معاونت پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن كريم ذكر كرد.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها