عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

بخشي از حركت‌هاي انقلابي در دنيا مرهون ورزشكاران ايراني است

بخشي از حركت‌هاي انقلابي در دنيا مرهون ورزشكاران ايراني است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:09 ب.ظ

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كردستان:
بخشي از حركت‌هاي انقلابي در دنيا مرهون ورزشكاران ايراني است

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كردستان از ورزشكاران ايراني در ميادين بين‌المللي به عنوان سفيران نظام اسلامي نام برد و گفت: بخشي از حركت‌هاي انقلابي در دنيا مرهون اين ورزشكاران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، حجت‌الاسلام محمدشريف شريفي يكشنبه‌شب در مراسم تجليل از قهرمانان مسابقات دهه فجر استان در سنندج اظهار داشت: رفتار و منش پهلواني ورزشكاران ايراني در ميادين بين‌المللي از سخنراني‌ها و تبليغات در بحث صدور انقلاب به جهان اثرگذارتر است.
وي عنوان كرد: بخشي از تعريف ايران و ايراني در عالم و عامل بيداري در جوامع اسلامي و خروش ملت‌هاي مسلمان در برخورد با نظام‌هاي سلطه، استبداري، استكباري و صهيونيستي ناشي از تاثيرات متانت و شاخص‌هاي فرهنگي و تكريم خداوندي ورزشكاران است كه ويژگي‌هاي يك فرد ايراني را به ورزشكاران ساير كشورها انتقال مي‌دهند.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كردستان خاطرنشان كرد: اگر چه تمام رسانه‌هاي بيگانه و شبكه‌هاي ماهواره‌اي سعي بر جلوگيري از تحقق اين موضوع را دارند، اما توان مقابله با اثرگذاري انتقال شاخصه‌هاي رفتاري ورزشكاران ايراني بر ساير ورزشكاران را ندارند.
به گفته شريفي، در ايران اسلامي برخلاف ساير كشورها و نظام‌هاي سلطه كه برنامه‌هاي ضدانساني دارند، توجه به انسان و شئونات آن در اولويت قرار دارد و براي ارتقاي سطح ماديات و معنويات آن برنامه‌ريزي مي‌كند.
وي يادآور شد: تعريف و نقش ايران و ايراني به بركت استقرار نظام اسلامي در تمامي عرصه تغيير يافته و اين موضوع در بخش ورزشي نيز به عينيت مشاهده مي‌شود.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كردستان اضافه كرد: نظام اسلامي بستر حضور ورزشكاران ايراني در ميادين بين‌المللي را فراهم كرده و اكنون ورزشكاران نيز هر روزه در ميادين ورزشي در اقصي نقاط جهان را به اهتزاز درمي‌آورند و ويژگي‌هاي نام ايران و ايراني را تجلي مي‌بخشند.
شريفي تصريح كرد: علاوه بر ارتقاي سطح حرفه‌اي ورزشكاران، اخلاق و شاخص‌هاي بارز آنان نيز با افزايشي روزافزون مواجه است و تاثير بسزايي در تبيين استراتژي نظام دارند.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها