عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

بايد با تبعيت از ‌رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم

بايد با تبعيت از ‌رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:10 ب.ظ

امام جمعه اهل سنت كنگان:
بايد با تبعيت از ‌رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم

خبرگزاري فارس: امام جمعه اهل سنت كنگان گفت: بايد با تبعيت از مقام معظم رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، شيخ‌محمد جمالي‌ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ولادت پيامبر اسلام(ص) در واقع از روزهاي بزرگ و مهم در تاريخ اسلام است و پيامبر رحمت(ص) موجب بركات براي تمام بشريت است.
وي افزود: پيامبر اسلام(ص) در واقع بزرگ‌ترين انسان در تاريخ است و شخصيت برجسته و بزرگ ايشان بايد الگويي براي تمام مسلمانان باشد.
امام جمعه اهل سنت كنگان با اشاره به وحدت بي‌نظير شيعه و سني در كنگان خاطرنشان كرد: امروز شاهد اتحاد بي‌نظيري بين برادران و خواهران شيعه و سني در كنگان هستيم و اين وحدت بايد الگويي براي تمام مسلمانان جهان باشد.
جمالي تصريح كرد: بدون شك تا زماني كه اتحاد و وحدت بين مسلمانان حاكم باشد هيچ كس نمي‌تواند گزندي به ما وارد كند و اگر تفرقه بين ما باشد، شكست در انتظارمان خواهد بود و بسيار خوشحاليم كه شاهد وحدت شيعه و سني هستيم و با تدابير رهبر معظم انقلاب همواره وحدت خوبي حاكم بوده است.
وي اضافه كرد: دشمنان و معاندان ايران اسلامي همواره براي رسيدن به مقاصد شوم خود به دنبال ايجاد اختلاف بين مردم و مسئولان هستند و در برخي موارد نيز سعي دارند بين شيعه و سني اختلاف بيندازند كه البته با بصيرت مردم و با ارشادات مقام معظم رهبري تير دشمنان به سنگ خورده است.
امام جمعه اهل سنت كنگان عنوان داشت: ايجاد وحدت و همدلي بين روحانيون اهل سنت و شيعه از مهم‌ترين مواردي است كه سبب ناكامي دشمنان مي‌شود و از مسئولان انتظار داريم كه در اين عرصه تلاش بيشتري كنند.
جمالي بيان داشت: بدون ترديد مقام معظم رهبري محور وحدت هستند و همه گروه‌ها و جناح‌هاي سياسي و فرقه‌ها‌ بايد با تبعيت از دستورات مقام معظم رهبري در مسير سربلندي نظام حركت كنند و همه ما بايد با تبعيت از مقام عظماي ولايت، مسير موفقيت و سربلندي را هموار كنيم.
وي افزود: وحدت و همدلي همواره از اصول مورد تأكيد امام (ره) و رهبري است و همه اعم از شيعه و سني بايد در راستاي حفظ اين وحدت و همدلي حاكم در جامعه همت كنند.
جمالي گفت: براي خنثي كردن توطئه‌هاي دشمنان بايد از همه ظرفيت‌هاي موجود استفاده كنيم و هيچ امري مهم‌تر از وحدت نيست.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها