عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بايد با تبعيت از ‌رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم

بايد با تبعيت از ‌رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:10 ب.ظ

امام جمعه اهل سنت كنگان:
بايد با تبعيت از ‌رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم

خبرگزاري فارس: امام جمعه اهل سنت كنگان گفت: بايد با تبعيت از مقام معظم رهبري در مسير سربلندي حركت كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، شيخ‌محمد جمالي‌ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ولادت پيامبر اسلام(ص) در واقع از روزهاي بزرگ و مهم در تاريخ اسلام است و پيامبر رحمت(ص) موجب بركات براي تمام بشريت است.
وي افزود: پيامبر اسلام(ص) در واقع بزرگ‌ترين انسان در تاريخ است و شخصيت برجسته و بزرگ ايشان بايد الگويي براي تمام مسلمانان باشد.
امام جمعه اهل سنت كنگان با اشاره به وحدت بي‌نظير شيعه و سني در كنگان خاطرنشان كرد: امروز شاهد اتحاد بي‌نظيري بين برادران و خواهران شيعه و سني در كنگان هستيم و اين وحدت بايد الگويي براي تمام مسلمانان جهان باشد.
جمالي تصريح كرد: بدون شك تا زماني كه اتحاد و وحدت بين مسلمانان حاكم باشد هيچ كس نمي‌تواند گزندي به ما وارد كند و اگر تفرقه بين ما باشد، شكست در انتظارمان خواهد بود و بسيار خوشحاليم كه شاهد وحدت شيعه و سني هستيم و با تدابير رهبر معظم انقلاب همواره وحدت خوبي حاكم بوده است.
وي اضافه كرد: دشمنان و معاندان ايران اسلامي همواره براي رسيدن به مقاصد شوم خود به دنبال ايجاد اختلاف بين مردم و مسئولان هستند و در برخي موارد نيز سعي دارند بين شيعه و سني اختلاف بيندازند كه البته با بصيرت مردم و با ارشادات مقام معظم رهبري تير دشمنان به سنگ خورده است.
امام جمعه اهل سنت كنگان عنوان داشت: ايجاد وحدت و همدلي بين روحانيون اهل سنت و شيعه از مهم‌ترين مواردي است كه سبب ناكامي دشمنان مي‌شود و از مسئولان انتظار داريم كه در اين عرصه تلاش بيشتري كنند.
جمالي بيان داشت: بدون ترديد مقام معظم رهبري محور وحدت هستند و همه گروه‌ها و جناح‌هاي سياسي و فرقه‌ها‌ بايد با تبعيت از دستورات مقام معظم رهبري در مسير سربلندي نظام حركت كنند و همه ما بايد با تبعيت از مقام عظماي ولايت، مسير موفقيت و سربلندي را هموار كنيم.
وي افزود: وحدت و همدلي همواره از اصول مورد تأكيد امام (ره) و رهبري است و همه اعم از شيعه و سني بايد در راستاي حفظ اين وحدت و همدلي حاكم در جامعه همت كنند.
جمالي گفت: براي خنثي كردن توطئه‌هاي دشمنان بايد از همه ظرفيت‌هاي موجود استفاده كنيم و هيچ امري مهم‌تر از وحدت نيست.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها