عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كشف 70 هزار نخ سيگار غيرمجاز در پارس جنوبي

كشف 70 هزار نخ سيگار غيرمجاز در پارس جنوبي
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:11 ب.ظ

فرمانده انتظامي پارس جنوبي خبر داد:
كشف 70 هزار نخ سيگار غيرمجاز در پارس جنوبي

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي پارس جنوبي از كشف 70 هزار نخ سيگار غيرمجاز در پارس جنوبي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، علمدار لشكري در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه تلاش نيروي انتظامي براي برقراري نظم و امنيت و دفاع از حقوق مردم به كار گرفته شده و شاهد امنيت بسيار خوبي در منطقه هستيم.
وي افزود: بدون ترديد همكاري و تعامل مردم با نيروهاي انتظامي، مهم‌ترين عامل در برقراري امنيت است و خوشبختانه شاهد همكاري خوب مردم با نيروهاي انتظامي هستيم.
فرمانده انتظامي پارس جنوبي از كشف 70 هزار نخ سيگار غيرمجاز در پارس جنوبي خبر داد و خاطرنشان كرد: با تلاش پليس منطقه ويژه پارس جنوبي استان بوشهر بيش از 70 هزار نخ سيگار غيرمجاز در اين منطقه كشف و ضبط شده است.
لشكري در تشريح جزئيات اين عمليات تصريح كرد: مأموران اطلاعات و امنيت عمومي منطقه ويژه پارس جنوبي به همراه نماينده اداره دخانيات استان بوشهر در راستاي اجراي طرح عملياتي مبارزه با قاچاق كالاي دخاني با تشكيل تيم عملياتي ويژه وارد عمل شدند.
وي ادامه داد: پليس ضمن هماهنگي با مقام قضايي از تعدادي از واحدهاي صنفي در اين منطقه بازرسي كرد كه در نتيجه موفق به كشف تعداد 71 هزار و 400 نخ سيگار خارجي غيرمجاز و 57 بسته تنباكو ميوه‌اي شد.
اين مقام مسئول يادآور شد: سيگارهاي كشف شده به منظور سير مراحل قانوني تحويل اداره دخانيات داده شد.
لشكري بيان داشت: به منظور رعايت حقوق مردم و براي جلوگيري از قاچاق كالاهاي مختلف، شاهد حضور موثر و موفق نيرروي انتظامي هستيم و با هرگونه تخلف برخورد قاطعانه صورت مي‌گيرد.
وي اضافه كرد: از تمام مردم شريف منطقه انتظار داريم، همكاري نزديك خود را با پليس انتظامي همانند گذشته ادامه دهند تا بتوانيم در ايجاد امنيت موفق شويم.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها