عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تشيع و تسنن در سايه وحدت دين اسلام را معرفي مي‌كنند

تشيع و تسنن در سايه وحدت دين اسلام را معرفي مي‌كنند
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:12 ب.ظ

امام جمعه مشهد:
تشيع و تسنن در سايه وحدت دين اسلام را معرفي مي‌كنند

خبرگزاري فارس: امام جمعه مشهد گفت: تشيع و تسنن در سايه وحدت دين اسلام را معرفي مي‌كنند.

آيت‌الله سيد احمد علم‌الهدي ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: برخورد قاطع با سران و عوامل اصلي و پشت پرده فتنه هر چه زودتر بايد انجام شود و اين افراد بايد پاسخگوي آشوب‌ها و اغتشاشات و خسارتي كه بر ملت وارد كرده‌اند، باشند.
امام جمعه مشهد با اشاره به ضرورت تحقيق و بررسي درباره علل اين حادثه اظهار داشت: لازم است گزارش‌هايي در اين زمينه تهيه و عوامل پشت پرده اين فتنه نيز براي مردم مشخص و اعلام شود.
وي با اشاره به تشكيل كميته ويژه بررسي ابعاد پشت پرده فتنه 88 اظهار داشت: چگونگي برخورد با سران و عوامل فتنه در اين كميته تعيين مي‌شود.
امام جمعه مشهد تاكيد كرد: كار اصلي اين كميته شناسايي ساير عوامل اصلي و پشت پرده و تعيين نحوه برخورد و مجازات اين افراد است.
وي خاطر نشان كرد: گناه‌هايي كه از جانب اين افراد انجام مي‌شود، بخشودني نيست و انجام اعمال خرابكارانه در پوشش حمايت از مردم مصر و تونس جايگاهي نزد مردم ايران ندارد.
علم‌الهدي با بيان اين موضوع كه سران فتنه با انجام اين‌گونه اقدامات راه برگشتي براي خود نمي‌گذارند.
امام جمعه مشهد تاكيد كرد: افرادي كه جريانات فتنه را راه‌اندازي و حمايت مي‌كنند مدت زيادي است كه از خاطر و ذهن مردم ايران پاك شده‌اند و ديگر جايگاهي ندارند.
امام جمعه مشهد تاكيد كرد: مردم ايران در حماسه 9 دي سال 88 اوج آگاهي و شعور خود را به نمايش گذاشتند و سران فتنه بايد بدانند با انجام اين‌گونه اعمال نمي‌توانند فكر و ذهن مردم ايران را از انقلاب اسلامي منحرف سازند.
انتهاي پيام/م30/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1777
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها