عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احمدي: توانايي شكست قهرمان آسيا را داريم

احمدي: توانايي شكست قهرمان آسيا را داريم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:12 ب.ظ

باخت مقابل حفاري يك اتفاق بود؛
احمدي: توانايي شكست قهرمان آسيا را داريم

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم بسكتبال راه و ترابري قم گفت: بازيكنان راه و ترابري قم با فراموش كردن باخت در بازي قبلي با ملي و حفاري اهواز امروز با تمام توان بازي خواهند كرد، زيرا توانايي شكست قهرمان آسيا را داريم.

محمد احمدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، تصريح كرد: ما در بازي رفت نيز به بهترين شكل ممكن مقابل تيم مهرام كه مدافع عنوان قهرماني فصل گذشته و قهرماني آسيا بازي كرديم و حتي تا آخرين لحظه اختلاف ما تنها يك امتياز بود كه اين نشان مي‌دهد بردن مهرام كار سختي نيست.
وي عنوان داشت: تيم ما با شكست مدعياني همچون ذوب آهن و پتروشيمي بندر امام شايستگي و لياقت خود را بيش از پيش نشان داده است و بايد بگويم كه تمام بازيكنان ما سراسر انگيزه هستند تا بهترين بازي خود در اين فصل را امروز برابر مهرام به نمايش بگذارند.
بازيكن تيم بسكتبال راه و ترابري قم اضافه كرد: هيچ يك از بازيكنان تيم راه و ترابري قم در اين ديدار مورد تاثير نام تيم حريف قرار نخواهند گرفت و اگر با صلاحديد كادر فني در تركيب تيم قرار بگيرم، قوي‌تر از ديدار‌هاي قبلي مقابل مهرام تهران بازي خواهم كرد.
وي تصريح كرد: امروز تمام تلاش ما در زمين مسابقه اين خواهد بود كه دستورات مربيان خود را همانند آنچه كه در تمرينات مرور كرده‌ايم مقابل تيم بسكتبال مهرام تهران به نمايش بگذاريم تا از اين جدال سخت خارج از خانه كه قطعا با توجه به بازي در زمين تيم بسكتبال مهرام نياز به آمادگي از نظر شرايط روحي نيز دارد، با دست پر و كسب دو امتياز خارج شويم.
احمدي ابراز داشت: اين مسابقه در واقع جدال بين تيم‌هاي سوم و پنج جدول رده‌بندي محسوب مي‌شود و خوب مي‌دانيم كه بازي حساس و سختي است ولي بايد بگويم كه در مصاف با مهرام تهران انگيزه ما براي پيروزي بيشتر است تا باخت مقابل ملي و حفاري اهواز را به فراموشي بسپاريم.
وي در ادامه با اشاره به شكست ناباورانه راه و ترابري قم در بازي گذشته مقابل ملي و حفاري اهواز كه يكي از حساس‌ترين ديدارهاي هفته سيزدهم مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌‌هاي كشور بود، تاكيد كرد: باخت مقابل حفاري اهواز يك اتفاق بود و دليل خاصي براي باخت ما وجود نداشت، ولي مهم اين است كه جلوي غرور احتمالي ما را گرفت و سبب شد تا با انگيزه‌‌تر به ديدار مهرام تهران برويم.
بازيكن تيم بسكتبال راه و ترابري قم افزود: تيم بسكتبال راه و ترابري قم در حالي در سومين مسابقه خود از آغاز دور برگشت مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور برابر تيم بسكتبال مهرام تهران صف آرايي مي‌كند كه در ديدار رفت دو تيم كه در هفته سوم از دور رفت بازي‌ها در قم برگزار شد، مغلوب مهمان خود شد.
راه و ترابري قم پيش از مصاف با تيم بسكتبال مهرام تهران در سالن بسكتبال مجموعه ورزشي آزادي تهران، با 23 امتيازي و يك امتياز كمتر از تيم بسكتبال پتروشيمي بندر امام در مكان سوم جدول رده‌بندي ليگ برتر بسكتبال قرار دارد.
ديدار تيم‌هاي بسكتبال راه و ترابري قم و مهرام تهران از هفته چهاردهم مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور از ساعت 16 امروز به ميزباني تيم مهرام تهران برگزار مي‌شود و اين در حالي است كه راه و ترابري قم دو پله بالاتر از حريف خود در جدول رده‌بندي در رده سوم قرار دارد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها