عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كريمي: به جاي قدرت مهرام به توانمندي تيم خودمان فكر مي‌كنيم

كريمي: به جاي قدرت مهرام به توانمندي تيم خودمان فكر مي‌كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:13 ب.ظ

2 امتياز ديدار با مهرام را مي‌خواهيم؛
كريمي: به جاي قدرت مهرام به توانمندي تيم خودمان فكر مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم بسكتبال راه و ترابري قم گفت: در بازي امروز با مهرام تهران به جاي توجه به قدرت تيم مهرام به توانمندي بازيكنان خودمان فكر مي‌كنيم تا با تقويت روحيه آنها به پيروزي برسيم.

حسن كريمي امروز و پيش از ديدار راه و ترابري قم با مهرام تهران در حساس‌ترين ديدار هفته چهاردهم مسابقات ليگ دسته برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، تصريح كرد: براي جبران ناكامي‌ بازي رفت و ديدار قبل با حفاري دو امتياز اين ديدار را مي‌خواهيم.
سرپرست تيم بسكتبال راه و ترابري قم اظهار داشت: در ادامه دور برگشت رقابت‌هاي ليگ دسته برتر بسكتبال كشور امروز پنج مسابقه ديگر نيز برگزار مي‌شود كه حساس‌ترين بازي جدال ما با مهرام است و مي‌خواهيم براي سومين بار از آزادي با دست پر باز گرديم.
وي افزود: تيم بسكتبال راه و ترابري قم در حالي در مسابقه حساس امروز برابر مهرام تهران در سالن بسكتبال مجموعه ورزشي آزادي تهران به ميدان مي‌رود كه پيش از اين با بانك سامان و دانشگاه آزاد تهران در اين سالن بازي كرده و حريفان خود را شكست داده است.
كريمي تصريح كرد: با توجه به شرايط مطلوب و خوبي كه در جدول رده‌بندي مسابقات داريم، كسب دو امتياز در اين ديدار از هر نظر براي تيم بسكتبال راه و ترابري قم اهميت و ارزش دارد و قصد نداريم در اين بازي فرصت كسب پيروزي را از دست بدهيم.
وي ادامه داد: تيم بسكتبال مهرام را همه مي‌شناسند كه يكي از تيم‌هاي قدر رقابت‌هاي ليگ دسته برتر امسال بسكتبال باشگا‌ه‌هاي كشور محسوب مي‌شود و در حال حاضر با وجود قرار گرفتن در رده پنجم با دو بازي كمتر مدعي قهرماني است، بنابراين نمي‌توان اين تيم را دست كم گرفت.
سرپرست تيم بسكتبال راه و ترابري قم با اشاره به عملكرد اين تيم در رقابت‌هاي قبلي و ديدار هفته گذشته با حفاري اهواز خاطرنشان كرد: با اينكه بازي بسيار خوبي از سوي بازيكنان ما در اين ديدار ارائه شد، اما تنها مشكل ما استفاده نكردن به موقع از موقعيت‌هاي گلزني بود كه منجر به شكست دوم ما در بازي‌هاي خارج از خانه شد.
وي عنوان داشت: راه و ترابري قم در مسابقه با تيم حفاري اهواز در حالي تن به شكست داد كه در شرايط فعلي از 13 بازي خود قبل از اين ديدار مقابل مهرام به 23 امتياز دست يافته است و همين امر موجب شده همچنان اميدهاي ما حتي براي قهرماني در ليگ افزايش يابد.
كريمي خاطرنشان كرد: امسال سطح رقابت‌هاي ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور بسيار بالا است و با توجه به اينكه تيم‌هاي مقابل شناخت دقيقي از ما پيدا كرده‌اند، قطعا در نيم فصل دوم و همچنين ديدارهاي مرحله پلي‌آف كار بسيار سختي پيش رو داريم.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها