عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

زمين باتلاقي نوشهر اجازه بازي روي زمين را از دو تيم گرفت

دوشنبه 2 اسفند 1389  07:13 ب.ظ

89/12/02 - 15:04
شماره:8912020473
سرمربي تيم فوتبال شهرداري انزلي:

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال شهرداري انزلي گفت: زمين باتلاقي ورزشگاه نوشهر اجازه بازي روي زمين را از هر دو تيم گرفته بود.

داود نظر محمدي پس از كسب نتيجه مساوي مقال شموشك نوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر بيان داشت: بازي بسيار خوب را از هر دو تيم شاهد بوديم و هر دو تيم نياز به كسب نتيجه داشتند.
وي افزود: زمين باتلاقي ورزشگاه نوشهر اجازه بازي روي زمين را از هر دو تيم گرفته بود و بازي نيز بيشتر در ميانه ميدان به‌صورت فيزيكي دنبال شد و تيم ما مي‌توانست حتي برنده بازي برابر شموشك نوشهر باشد.
سرمربي تيم فوتبال شهرداري انزلي اظهار داشت: اگر داور بازيكن ما را اخراج نمي‌كرد خيلي بهتر از زماني كه 10نفره بازي را اداره كرديم مي‌توانستيم بازي كنيم و موفق‌تر از زمين خارج شويم اما اخراج بازيكن ما توسط داور كمي بر روي روند تيمي ما تاثير گذاشت.
نظر محمدي گفت: بازيكنان تيم من 11 ماه هيچگونه حقوقي دريافت نكردند اما همواره همچون بازي با شموشك نوشهر غيرتمندانه و متعصب بازي كردند.
وي اضافه كرد: من به اين بازيكنان افتخار مي‌كنم اما از طرفي هم از مسئولان انزلي مي‌خواهم شرايط بازيكنان و تيم شهرداري انزلي را بيشتر درك كنند و مشكلات مالي را حل كنند.
محمود بيداريان سرمربي تيم فوتبال شموشك نوشهر نيز پس از باخت اين تيم مقابل شهرداري انزلي از مصاحبه با رسانه‌ها خودداري كرد.
به گزارش فارس، بازي دو تيم فوتبال شموشك نوشهر و شهرداري انزلي با حاشيه همراه بود.
در دقايق 28 و 78 از سوي تماشاگرنماها مواد محترقه به داخل زمين بازي پرتاب و موجب ايجاد آلودگي شديد صوتي شد.
نماينده فدراسيون فوتبال درباره اتفاقات رخ داده در ورزشگاه نوشهر به خبرنگار فارس گفت: از اتفاقات رخ داده و پرتاب مواد محترقه در ورزشگاه نوشهر در حين بازي دو تيم فوتبال شموشك نوشهر و شهرداي انزلي بسيار متاسفم و مطمئنا اين موارد را به فدراسيون فوتبال گزارش مي‌كنم تا تصميمات لازم را در اين باره اتخاذ كند و از تكرار چنين حوادثي در ورزشگاه نوشهر جلوگيري به عمل آيد.
گرگين مرادي تصريح كرد: در دو فصل قبل، پرتاب مواد محترقه در ورزشگاه نوشهر موجب مصدوميت حسن خزايي خبرنگار ورزشي از ناحيه صورت و چشم شد كه با اقدام به موقع كادر پزشكي حاضر ورزشگاه از عمق بيشتر مصدوميت جلوگيري به‌عمل آمد.
انتهاي پيام/خ20/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها