عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اگر مسئوليتي را پذيرفتيم بايد خادم و نوكر مردم باشيم

اگر مسئوليتي را پذيرفتيم بايد خادم و نوكر مردم باشيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:14 ب.ظ

امام جمعه بردخون:
اگر مسئوليتي را پذيرفتيم بايد خادم و نوكر مردم باشيم

خبرگزاري فارس: امام جمعه بردخون گفت: اگر مسئوليتي را پذيرفتيم بايد خادم و نوكر مردم باشيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، حجت‌الاسلام سيدحسين ركني‌حسيني‌ در جلسه شوراي اداري شهرستان دير اظهار داشت: خدمت به مردم، خدمت به اسلام و انقلاب است، چرا كه مردم در اين 32 سال در همه عرصه‌ها حضور داشته‌اند و پشتوانه و حامي انقلاب و ولايت و نظام بوده‌اند و با همه وجود از انقلاب حمايت كرده‌اند.
وي افزود: مسئولان وظيفه دارند با همه وجود و توان در خدمت مردم باشند و هر كس در هر مسئوليتي بايد با عشق و علاقه كار كند و نبايد وقت و زمان خاصي براي خود معين كنند، چرا كه اگر مسئوليتي را پذيرفتيم، بايد خادم و نوكر مردم باشيم و با عشق و شور مضاعف در خدمت آنها و رفع مشكلات مردم تلاش كنيم و با سعه صدر و اخلاق و رفتار خوب براي آنان كار كنيم.
امام جمعه بردخون اضافه كرد: بدرفتاري با مردم، ظلم به انقلاب و نظام و ناسپاسي است و لازم است با روحيه‌اي بانشاط امانت انقلاب و نظام را حفظ ‌و رضايت مردم را جلب كنيم و اين پشتوانه بزرگ مردمي را همراه و در كنار خود داشته باشيم و پس از خدا و رهبري معظم، مردم حامي نظام هستند.
ركني‌حسيني از تلاش‌هاي بخشدار سابق بردخون تجليل كرد و گفت: يوسفي شبانه‌روز در خدمت مردم بود و با عشق و محبت كار مي‌كرد و هيچگاه احساس خستگي نمي‌كرد و آنچه داشت براي رفاه و آسايش مردم و آباداني منطقه هزينه مي‌كرد.
وي ابراز داشت: از بخشدار جديد نيز مي‌خواهيم كه اين روند را ادامه دهد و مسئوليت سنگين را با همراهي مردم به سرانجام برساند.
بخشدار سابق بردخون و معاون فعلي شركت آب منطقه‌اي استان بوشهر نيز با تقدير از همراهي مردم و حمايت هميشگي آنان و پشتيباني مسئولان اظهار داشت: همه كارها نتيجه همدلي مردم و مسئولان است و اقداماتي نظير توزيع بيش از 12 هزار نمونه از هداياي رهبري بين مردم بخش، تعمير و تجهيز ساختمان بخشداري، آسفالت جاده سه‌راهي بردخون تا مركز بخش، افزايش سهميه ورودي آب بخش، آغاز احداث پست برق 133 كيلو ولت در سه‌راه شهنيا و ساير خدمات در واقع از مهم‌ترين اقدامات در دوران خدمتگزاري براي مردم است.
كامبيز يوسفي افزود: خدمت به مردم اين منطقه كه از ايمان و تلاش و تواضع فراواني برخوردارند، توفيق خوبي بود كه نصيب مسئولان مي‌شود و بايد از اين فرصت به خوبي بهره ببرند.
وي تصريح كرد: امروز همه ما بايد به نوكري و خدمت كردن به مردم افتخار كنيم و بايد از رئيس جمهوري الگوبرداري كنيم تا بتوانيم در انجام وظايف محوله موفق شويم.
بخشدار جديد بردخون نيز با اشاره به رويكرد دولت عنوان داشت: اعتماد به نفس سرشار عمومي و توليد متراكم و اقتدار ملي مزين به عدالت و محبت از صفات اين دولت است و بنده بسيجي‌وار افتخار خدمت به مردم بخش بردخون را پذيرا شدم.
مسعود محمدپور افزود: با نگاه به توسعه بخش و تأكيد بر مزيت‌هاي نسبي منطقه، دريا و ثروت‌هاي مربوط و فعاليت‌هاي صيادي، دريانوردي و صنايع تبديلي وابسته و فعاليت‌هاي توليدي بخش كشاورزي، وجود مخازن نفت و گاز و طرح‌هاي انرژي و مواهب زيست‌محيطي نويددهنده ايامي مبارك را مي‌دهيم و بايد تلاش كنيم تا موفق شويم.
وي ادامه داد: نيازمند همراهي و حمايت و مشاركت مضاعف مردم هستيم و بدون كمك آنان كاري از پيش نمي‌رود.
در اين مراسم با تقدير از خدمات ارزشمند كامبيز يوسفي، مسعود محمدپور به عنوان بخشدار بردخون معرفي شد.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها