عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اجرايي شدن اسكله خورخان بردخون با 130 ميليارد ريال اعتبار

اجرايي شدن اسكله خورخان بردخون با 130 ميليارد ريال اعتبار
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:14 ب.ظ

فرماندار شهرستان دير خبر داد:
اجرايي شدن اسكله خورخان بردخون با 130 ميليارد ريال اعتبار

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان دير از اجرايي شدن اسكله خورخان بردخون با 130 ميليارد ريال اعتبار خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، غلامحسين خسروي ‌در نشست با مسئولان شهرستان دير اظهار داشت: شهرستان دير داراي ظرفيت قابل‌توجهي است و بايد از مواهب موجود نهايت استفاده را ببريم و در خدمتگزاري به مردم بايد همت مضاعف داشته باشيم.
وي با اشاره به خدمات دولت در شهرستان دير افزود: در دهه فجر شاهد بهره‌برداري و آغاز كار پروژه‌هاي مهمي در شهرستان بوديم و در امور فرهنگي، آموزشي، اقتصادي، عمران شهري و... آمارها رشدي هفت برابري را نشان مي‌داد كه بسيار مهم است.
فرماندار دير خاطرنشان كرد: ميزان كارهاي انجام شده از ابتداي انقلاب اسلامي تا سال 84 در واقع نسبت به اقدامات انجام شده در پنج سال اخير ناچيز بوده و اقدامات انجام شده در سال‌هاي 84 تا 89 با كارهاي انجام شده از ابتداي انقلاب تا سال 84 برابري مي‌كرد.
خسروي تصريح كرد: در بخش آموزش و پرورش رشد بسيار بيشتري داشته‌ايم و در ورزش بيش از 2 برابر كار شده و سالن‌هاي ورزشي چهار برابر شده و در توسعه كشاورزي نيز موفقيت خوبي داشته‌ايم و سطح زير‌كشت و امكانات براي بالابردن تناژ محصولات تا هشت برابر افزايش يافته است.
وي اضافه كرد: در سال 89 بيش از 8 هزار هكتار سطح زير كشت بوده و 350 هزار تن برداشت گوجه‌فرنگي در شهرستان داشته‌ايم و در تسهيلات كشاورزي نيز تا 10 برابر دوران گذشته آمار داريم.
فرماندار دير گفت: به يمن خدمات دولت جديد در شهرستان دير، هيچ روستايي بدون برق نداريم و آخرين روستاي تك‌خانواري شهرستان نيز در دهه فجر برق‌دار شد و در بخش آبرساني نيز مردم از آب سد كوثر مي‌نوشند و دو مخزن بزرگ 10 هزار متر‌مكعبي و آب‌شيرين‌كن 10 هزار متر‌مكعبي در شهرستان دير در حال احداث و راه‌اندازي است.
خسروي همچنين با اشاره به سفر رئيس جمهور به استان عنوان داشت: سفر رئيس جمهور با شكوه و فراتر از انتظار برگزار شد و حضور مردم حادثه‌اي ماندگار است كه در تاريخ درخشان استان به ثبت مي‌رسد.
وي از اجرايي شدن اسكله خورخان بردخون با 130 ميليارد ريال اعتبار خبر داد و گفت: مصوبات سفر اول به جز مسكن 16 واحدي محرومان كه 85 درصد پيشرفت دارد به طور كامل اجرايي شده است و مصوبات سفر دوم نيز آنچه عمومي بود اجرايي شده و سه مصوبه مهم ايجاد اسكله خورخان با 13 ميليارد تومان، بيمارستان دير با 11 ميليارد تومان و بزرگراه پارس شمالي با 127 ميليارد تومان در حال اجراست.
فرماندار دير افزود: حضور مردم در استقبال از رئيس جمهور موجب يأس دشمن شد كه در برنامه‌ريزي 25 بهمن مغرور بودند و اين استقبال در واقع پيمان مجدد با رهبري و انقلاب بود و تعيين تكليفي براي ورشكستگان سياسي و سران فتنه بود كه مي‌خواستند به اهداف ننگين برسند.
خسروي اضافه كرد: حضور مردم توطئه آنان را خنثي كرد و حضور مردم و موضع‌گيري مسئولان و خواص موجب عقب‌نشيني آنها شد و سران فتنه براي هميشه بايد دفن شوند و بدون ترديد با اقدام قاطع قضايي به سزاي عمل خود نيز مي‌رسند.
وي خاطرنشان كرد: مسئولان شهرستان بايد تلاش كنند آنچه در مصوبات سال پيش‌بيني شده اجرا كنند و به سرانجام برسانند.
فرماندار دير اظهار داشت: امروز همه وظيفه داريم با همت مضاعف و كار مضاعف براي رشد و سربلندي نظام اسلامي و استان بوشهر و شهرستان دير تلاش كنم و هيچ فرصتي را نبايد از دست دهيم.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها