عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

پالايش و پخش پيشتاز واليبال و بسكتبال در المپياد وزارت نفت

دوشنبه 2 اسفند 1389  07:16 ب.ظ

89/12/02 - 15:32
شماره:8912020502

خبرگزاري فارس: دومين روز از نخستين المپياد ورزشي سراسري بانوان زير 26 سال وزارت نفت با پيشتازي تيم‌هاي پالايش و پخش در بسكتبال و واليبال پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان محمودآباد، دومين روز از نخستين دوره المپياد ورزشي سراسري بانوان زير 26 سال وزارت نفت صبح امروز با پيگيري مسابقات دو رشته تيمي واليبال و بسكتبال در مجتمع آموزشي ورزشي نفت محمودآباد برگزار شد.

در واليبال نتايج زير بدست آمد:
نفت ب صفر- پخش و پالايش ب 2
گاز ب صفر- پخش و پالايش الف 2
پتروشيمي صفر- گاز الف 2

در بسكتبال نيز نتايج زير بدست آمد:
پتروشيمي 45- نفت ب 42
گاز 50- پخش و پالايش ب 62
نفت الف 43- پخش و پالايش الف 72

حاشيه‌هايي از المپياد نخست:
*جلسه قرعه كشي مسابقات انفرادي چون كاراته، بدمينتون، تنيس روي ميز، تنيس، شطرنج، تيراندازي، آمادگي جسماني، شنا امروز در محل ستاد برگزاري اين مسابقات برگزار شد.
*مراسم افتتاحيه اين رقابت ها پيش از ظهر ديروز شنبه اول اسفندماه با حضور مسئولان و همراه با رژه تيم‌ها در سالن چند منظوره مجتمع نفت محمود آباد به اجرا درآمد.
*دومين روز از مسابقات واليبال و بسكتبال عصر امروز پيگيري مي‌شود و رقابت‌هاي رشته‌هاي شطرنج، بدمينتون و تنيس روي ميز نيز امروز آغاز شده و بقيه رشته‌ها از فردا آغاز مي‌شود.
*همزمان با برگزاري اين مسابقات و به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت خاتم الانبيا محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) اعضاي ستاد اجرايي مسابقات به همراه نماينده تيم‌هاي شركت كننده با حضور در كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان محمودآباد با اهداي هدايايي به دلجويي از ايتام پرداختند.
انتهاي پيام/خ20/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها