عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعلام نفرات برتر در جشنواره قرآني اساتيد دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي

اعلام نفرات برتر در جشنواره قرآني اساتيد دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:18 ب.ظ

توسط قائم مقام وزارت بهداشت در امور مجلس صورت گرفت؛
اعلام نفرات برتر در جشنواره قرآني اساتيد دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي

خبرگزاري فارس: قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در امور مجلس گفت: پانزدهمين جشنواره قرآني اساتيد و كاركنان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي با حضور 340 شركت‌كننده در اين جشنواره در سبزوار با معرفي برترين‌ها به‌كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، كاظم حسن‌پور ظهر امروز در مراسم اختتاميه پانزدهمين جشنواره قرآني اساتيد و كاركنان دانشگاههاي علوم پزشكي كشور، اظهار داشت: نفرات برتر در مراسم اين دوره از مسابقات به شرح ذيل معرفي و با لوح سپاس، تنديس جشنواره و جوايز نقدي از آنان تقدير به‌عمل آمد.
قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در امور مجلس افزود: در رشته حفظ كل قرآن‌كريم در بخش برادران دكتر مهدي رجبي، دكتر عباس هدايتي اصل، دكتر مجتبي بلاغي و دكتر سيد محسن غفاري به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي كاشان، اروميه، خراسان شمالي و قم موفق به كسب رتبه‌هاي اول تا چهارم شدند.
حسن‌پور افزود: در همين رشته و در بخش خواهران فاطمه اسدي خانوكي از دانشگاه علوم پزشكي كرمان رتبه سوم را به خود اختصاص داد.
و ي تصريح كرد: در رشته حفظ 20 جزء قرآن كريم در بخش برادران حجت الاسلام شاه فضل، محمد سياهي سيب و بهزاد بسطامي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي كاشان، زاهدان و ايلام حائز رتبه‌هاي اول تا سوم شدند در بخش خواهران، خانم‌ها زينب محمدرسولي، طاهره مميز و دكتر سوده طهماسبي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي قزوين، اصفهان و شهيد بهشتي به ترتيب رتبه‌هاي اول تا سوم را از آن خود كردند.
در رشته حفظ 10جزء در بخش برادران، عبداللطيف ساراني، محمد يوسف عطايي و محمد طاهر ميرزايي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي زابل، زاهدان و اراك به ترتيب رتبه‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند در بخش خواهران، صفيه عظيمي، زهرا ابراهيمي نژاد، سيده فرحناز صالحي، رضوان پابنده و زهرا دره كردي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي شيراز، مشهد، شهركرد، اصفهان و رفسنجان حائز رتبه‌هاي اول تا پنجم شدند.
وي همچنين در ادامه خاطرنشان كرد: در رشته حفظ 5 جزء در بخش برادران، عدالت مير سياهي، عباس فراهي، عليرضا حسيني و مهدي نادري به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي زنجان، اصفهان، قزوين و زاهدان رتبه‌هاي اول تا چهارم را كسب نمودند.
وي ادامه داد: در بخش خواهران نيز وجيهه قائم محمدي، ثمينه ثامني، الهام سادات حسيني فر، مريم محسن آبادي و بتول بهرامي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي يزد، شيراز، قم، سبزوار، قزوين حايز رتبه هاي اول تا پنجم شدند.
حسن‌پور در ادامه سخنان خود همچنين افزود: در رشته ترتيل در بخش برادران، حامد ولي زاده، حامد يوسفي، رضا رضايي، مهرداد الماسي و علي جاويدفر به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي اروميه، بوشهر، كرج، ايلام و اردبيل رتبه هاي اول تا پنجم را از آن خود كردند در بخش خواهران نيز حميده هلال بحر، معصومه اكبرپور، معصومه بابايي، زهرا جمشيد زاده و دكتر فاطمه نادري به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي بوشهر، گيلان، مازندران، قزوين و اراك رتبه‌هاي اول تا پنجم را كسب نمودند در همين رشته و در بخش اساتيد ويژه برادران منصور ظهيري از دانشگاه علوم پزشكي اهواز حائز رتبه سوم شد و در همين رشته و بخش، ويژه خواهران، هاشميه چهره و دكتر طاهره بهروز لك سوم و چهارم شدند.
قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در امور مجلس گفت: در رشته ترجمه و مفاهيم قرآن كريم آقاي محمود عاشوري از دانشگاه علوم پزشكي قم، خانم الهام اسكندري از دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، آقاي تقي رحماني از دانشگاه علوم پزشكي اردبيل، سكينه رضايي ناوه از دانشگاه علوم پزشكي قزوين و آمنه اكبري از دانشگاه علوم پزشكي سمنان به ترتيب رتبه‌هاي اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند در همين رشته و در بخش اساتيد خانمها زهرا رجحاني شيرازي و نغمه رزاقي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي شيراز و مشهد اول و دوم شدند.
وي با اشاره به برگزيدگان در رشته تفسير قرآن كريم، گفت: خانم منصوره فيض آبادي از دانشگاه علوم پزشكي سبزوار، آقاي علي خالدي از دانشگاه علوم پزشكي اهواز، خانم آذر نظامي خانقاه از دانشگاه علوم پزشكي سمنان و خانم مهديه گروهي از دانشگاه علوم پزشكي حيرفت به ترتيب حايز رتبه هاي اول تا سوم شدند در همين رشته و در بخش اساتيد مريم عميدي مظاهري از دانشگاه علوم پزشكي اصفهان رتبه اول را كسب نمود.
وي ادامه داد: در رشته تحقيق در بخش برادران مصطفي صولتي، فرهاد مؤذني، محمد جعفري، مهرداد جمشيدي، مهدي غلامي به ترتيب از دانشگاه علم پزشكي اروميه، تبريز، مازندران، شهيد بهشتي و مشهد حائز رتبه هاي اول تا پنجم شدند در بخش خواهران مريم اميدي، فاطمه عرب‌زاده، مهرك پور مطهري، مريم بهاري و سمانه قربان زاده به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، رفسنجان، تهران، گلستان و زاهدان به ترتيب رتبه‌هاي اول تا پنجم را كسب نمودند.
وي افزود: در همين رشته و در بخش اساتيد آقايان علي اشرف حسن پور، رسول نوري و دكتر محمود جليلي به ترتيب از دانشگاه علوم پزشكي تهران، اصفهان و كرمانشاه حائز رتبه‌هاي اول تا سوم شدند.
حسن‌پور گفت: در رشته تأليف كتاب حجت الاسلام دكتر محمدرضا نورمحمدي با كتاب اثرات گياهان دارويي بر آرامش از منظر اسلام و علم پزشكي از دانشگاه علوم پزشكي شهركرد و دكتر حسن كريمي يزدي، دكتر عليرضا كوهپايي، خانم سيده منصوره ذكري با كتاب اعجاب و اعجاز علم پزشكي از دانشگاه قم حائز رتبه‌هاي اول و دوم شدند.
وي همچنين خاطرنشان كرد: در رشته مقالات هاجر صادقي از دانشگاه علوم پزشكي سبزوار رتبه اول و آقايان دكتر عليرضا شريف، دكتر محمد حسن محترم و خانم دكتر منصوره مومن هروي با مقاله‌اي از دانشگاه علوم پزشكي كاشان رتبه دوم را كسب كردند و خانمها دكتر فاطمه بهادري و دكتر هاله ايت اللهي از دانشگاه علوم پزشكي اروميه و دكتر ابوالفضل رحماني ثاني از دانشگاه علوم پزشكي سبزوار به طور مشترك سوم شدند.
انتهاي پيام/خ10/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها