عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تغيير مديريت‌ها زمينه‌ساز توسعه بيشتر است

تغيير مديريت‌ها زمينه‌ساز توسعه بيشتر است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:20 ب.ظ

مديرعامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس:
تغيير مديريت‌ها زمينه‌ساز توسعه بيشتر است

خبرگزاري فارس: مديرعامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس تغيير در مديريت‌ها را زمينه‌اي براي توسعه بيشتر دانست و گفت: تغيير در مديريت موجب حضور افكار جديد شده و توسعه را به دنبال دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جلفا، عباس رنجبر بعد از ظهر امروز در مراسم توديع خود و معارفه مدير عامل منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس با بيان اينكه منطقه آزاد ارس از دستاوردهاي نظام در خدمت به همه مردم است، اظهار داشت: اين منطقه از سال 84 فعاليت خود را آغاز كرده است.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس اظهار داشت: از نيمه دوم سال 86 تلاش شده تا بستري براي توسعه منطقه براي اهداف عاليه نظام فراهم شود.
رنجبر ادامه داد: تعيين محدوده جامع منطقه آزاد ارس در مدت چند ماه تهيه شد و اهداف و ماموريت‌هاي منطقه تهيه شد و در سال 87 تعداد 18 طرح تفصيلي تهيه شد.
وي گفت: در سال 87 و با كار ضربتي 18 ميليارد پروژه عمراني جذب شد و اين رقم در سال 88 به 36 ميليارد رسيد و در سال 89 نيز بيش از 40 ميليارد پروژه عمراني جذب شد.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس اضافه كرد: در چهار محور خدمات ارائه شده كه يكي از مهم‌ترين محورهاي فعاليت جذب توريسم بوده و در اين راستا روند رو به رشدي در سال‌هاي گذشته انجام شده است.
رنجبر گفت: در حوزه گردشگري در ايام عيد سال 88 و 89 به عنوان سازمان برتر در جذب مناطق گردشگر معرفي شديم و بيش از يك ميليون نفر از اين مناطق در ايام عيد امسال بازديد كردند.
وي رويكرد پروژه‌ها را به سوي پروژه‌هاي زيرساختي عنوان كرد و گفت: احداث بزرگراه و آماده‌سازي و احداث ساختمان‌هاي مختلف براي امور بيش از 300 قرارداد مختلف عقد شد.
رنجبر تاكيد كرد: درحوزه آموزش عالي با جذب پنج دانشگاه بزرگ كشور از جمله دانشگاه تبريز، علوم پزشكي، پيام نور تبريز و دانشگاه تهران پرديس‌هاي بين‌المللي اين دانشگاه‌ها راه‌اندازي شد.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس از فعاليت در حوزه كشاورزي خبر داد و گفت: يك هزار هكتار از دشت‌هاي گلفرج آماده بهره‌برداري و واگذاري شد و در محدوده پاياب سد خداآفرين نيز اقدامات كشاورزي گسترده‌اي صورت گرفته است.
وي با اشاره به اقدامات فرهنگي افزود: در زمينه چاپ آثار فرهنگي در منطقه آزاد ارس نيز اقدامات متنوعي در حوزه نشر و چاپ صورت گرفته است.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس تغيير در مديريت‌ها را زمينه‌اي براي توسعه بيشتر دانست و گفت: تغيير در مديريت موجب حضور افكار جديد و نو شده و توسعه را به دنبال خواهد داشت.
انتهاي پيام/خ10/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها