عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تغيير مديريت‌ها زمينه‌ساز توسعه بيشتر است

تغيير مديريت‌ها زمينه‌ساز توسعه بيشتر است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:20 ب.ظ

مديرعامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس:
تغيير مديريت‌ها زمينه‌ساز توسعه بيشتر است

خبرگزاري فارس: مديرعامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس تغيير در مديريت‌ها را زمينه‌اي براي توسعه بيشتر دانست و گفت: تغيير در مديريت موجب حضور افكار جديد شده و توسعه را به دنبال دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جلفا، عباس رنجبر بعد از ظهر امروز در مراسم توديع خود و معارفه مدير عامل منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس با بيان اينكه منطقه آزاد ارس از دستاوردهاي نظام در خدمت به همه مردم است، اظهار داشت: اين منطقه از سال 84 فعاليت خود را آغاز كرده است.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس اظهار داشت: از نيمه دوم سال 86 تلاش شده تا بستري براي توسعه منطقه براي اهداف عاليه نظام فراهم شود.
رنجبر ادامه داد: تعيين محدوده جامع منطقه آزاد ارس در مدت چند ماه تهيه شد و اهداف و ماموريت‌هاي منطقه تهيه شد و در سال 87 تعداد 18 طرح تفصيلي تهيه شد.
وي گفت: در سال 87 و با كار ضربتي 18 ميليارد پروژه عمراني جذب شد و اين رقم در سال 88 به 36 ميليارد رسيد و در سال 89 نيز بيش از 40 ميليارد پروژه عمراني جذب شد.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس اضافه كرد: در چهار محور خدمات ارائه شده كه يكي از مهم‌ترين محورهاي فعاليت جذب توريسم بوده و در اين راستا روند رو به رشدي در سال‌هاي گذشته انجام شده است.
رنجبر گفت: در حوزه گردشگري در ايام عيد سال 88 و 89 به عنوان سازمان برتر در جذب مناطق گردشگر معرفي شديم و بيش از يك ميليون نفر از اين مناطق در ايام عيد امسال بازديد كردند.
وي رويكرد پروژه‌ها را به سوي پروژه‌هاي زيرساختي عنوان كرد و گفت: احداث بزرگراه و آماده‌سازي و احداث ساختمان‌هاي مختلف براي امور بيش از 300 قرارداد مختلف عقد شد.
رنجبر تاكيد كرد: درحوزه آموزش عالي با جذب پنج دانشگاه بزرگ كشور از جمله دانشگاه تبريز، علوم پزشكي، پيام نور تبريز و دانشگاه تهران پرديس‌هاي بين‌المللي اين دانشگاه‌ها راه‌اندازي شد.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس از فعاليت در حوزه كشاورزي خبر داد و گفت: يك هزار هكتار از دشت‌هاي گلفرج آماده بهره‌برداري و واگذاري شد و در محدوده پاياب سد خداآفرين نيز اقدامات كشاورزي گسترده‌اي صورت گرفته است.
وي با اشاره به اقدامات فرهنگي افزود: در زمينه چاپ آثار فرهنگي در منطقه آزاد ارس نيز اقدامات متنوعي در حوزه نشر و چاپ صورت گرفته است.
مدير عامل سابق منطقه آزاد تجاري ارس تغيير در مديريت‌ها را زمينه‌اي براي توسعه بيشتر دانست و گفت: تغيير در مديريت موجب حضور افكار جديد و نو شده و توسعه را به دنبال خواهد داشت.
انتهاي پيام/خ10/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1757
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها