عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اطمينان‌بخشي به سرمايه‌گذاران ضروري است

اطمينان‌بخشي به سرمايه‌گذاران ضروري است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:20 ب.ظ

مديرعامل جديد منطقه آزاد تجاري، صنعتي ارس:
اطمينان‌بخشي به سرمايه‌گذاران ضروري است

خبرگزاري فارس: مدير عامل جديد منطقه آزاد تجاري، صنعتي ارس بر تداوم طرح‌هاي كاربردي در اين منطقه تاكيد كرد و اطمينان‌بخشي به سرمايه‌گذاران را ضروري دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از جلفا، عليرضا مقيمي بعد از ظهر امروز در مراسم توديع و معارفه رئيس هيئت مديره و مدير عامل منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس كه با حضور حميدبقايي معاون رئيس جمهور، استاندار و مسئولان استاني برگزار شد بر تداوم طرح‌هاي كاربردي در منطقه آزاد ارس تاكيد كرد.
وي با بيان اينكه منطقه آزاد ارس داراي برنامه‌هاي مدون براي رشد است، اظهار داشت: اين برنامه‌ها در حال اجرا است و اولويت جديد مديريت اين منطقه تعيين پروژه‌هاي پيشتاز در حوزه سرمايه‌گذاري و حمايت از آنان است.
مقيمي ادامه داد: پروژه‌هاي كه سريع‌تر مي‌تواند به مرحله اجرا و بهره‌برداري برسد مورد توجه قرار گرفته و در اين راستا تعامل با مديران استاني و مسئولان شهرستان مورد توجه قرار گرفته است.
مقيمي تعامل با مديران و مسئولان را يك اولويت مهم براي خود دانست و گفت: منطقه آزاد با وجود داشتن مقررات خاص براي موفقيت نيازمند تعامل و همكاري بيشتر است و در اين راستا بايد از مرحله تعارف گذشت و در فاز عملياتي وارد شد.
مدير عامل منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس افزايش تعامل با گمرگ و تعامل‌افزايي با نيروي انتظامي را از ديگر برنامه‌هاي راهبردي خود براي توسعه كارآيي منطقه دانست.
وي ادامه داد: برنامه‌هاي متنوعي براي نوروز 90 پيش‌بيني شده تا مردم بتوانند از اين منطقه بهتر استفاده كنند چرا كه حضور مردم در اين منطقه موجب رونق بيشتر آن خواهد شد.
مقيمي اطمينان بخشي به سرمايه‌گذاران را ضروري دانست و گفت: در اين راستا با سرمايه‌گذاران براي ايجاد بازارچه‌هاي مختلف و ارتقاي كسب و كار در اين منطقه صحبت‌هاي شده است.
در اين مراسم عليرضا مقيمي به صورت رسمي به عنوان مدير عامل جديد منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس معرفي شد و از زحمات عباس رنجبر مدير عامل سابق اين منطقه قدرداني شد.
انتهاي پيام/خ20/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها