عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حضور خبرنگاران خارجي در سفرهاي استاني دولت عملياتي مي‌شود

دوشنبه 2 اسفند 1389  07:27 ب.ظ

مديركل رسانه‌هاي خارجي وزارت ارشاد در گفت‌وگو با فارس:

خبرگزاري فارس: مديركل رسانه‌هاي خارجي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از عملياتي كردن طرح حضور خبرنگاران خارجي مقيم ايران در سفر‌هاي استاني هيئت دولت خبر داد.

محمدجواد آقاجري در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با تاكيد بر ضرورت اطلاع‌رساني كافي و سريع به دفاتر رسانه‌هاي خارجي مستقر در كشور يادآور شد: فراهم آوردن دسترسي مناسب و به‌موقع به اخبار و فراهم كردن بستر ارتباط با مقامات و مسئولان مي‌تواند پاسخ بسياري از سؤالات خبرنگاران خارجي مقيم ايران را بدهد و بايد با سرعت اين كار انجام شود.

وي خاطرنشان كرد: درخواست‌هاي زيادي از سوي خبرنگاران خارجي براي حضور در سفرهاي استاني دولت وجود دارد و در پي برنامه‌ريزي براي حضور اين خبرنگاران در سفرهاي استاني هيئت دولت هستيم.

مديركل رسانه‌هاي خارجي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به اين نكته كه پيش از اين تنها برخي از خبرنگاران خارجي در برخي از سفرهاي استاني حضور داشته‌اند، تصريح كرد: حضور خبرنگاران خارجي در سفرهاي استاني را عملياتي خواهيم كرد و با رايزني‌هايي كه با دفتر نهاد رياست جمهوري انجام خواهد شد، هماهنگي لازم را براي تحقق اين امر انجام خواهيم داد.
انتهاي پيام/

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها