عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

لجبازي به قيمت نابودي زندگي

دوشنبه 2 اسفند 1389  07:27 ب.ظ

خبرگزاري فارس: زني در دادگاه خانواده با بيان اينكه با شوهرم تفاهم ندارم و ما با يكديگر لجبازي مي‌كنيم، گفت: امروز دادخواست طلاق داده‌ام تا او دست از لجبازيش بردارد و به تنهايي زندگي كند.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جدايي خود را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.

اين زن 27 ساله در مقابل قاضي شعبه 240 اين مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه شوهرم، پسر عمويم است، گفت: طي اين دو سال زندگي، ما يك بار هم كنار يكديگر شاد نبوديم چرا كه اخلاقمان بسيار با يكديگر متفاوت است.

وي با اشاره به اينكه شوهرم 36 سال دارد ولي مانند كودكان لجبازي مي‌كند،‌ ادامه داد: مي‌خواهم از شوهرم جدا شوم چرا كه ما با يكديگر ناسازگار بوده و اصلاً تفاهم نداريم.

زن بار ديگر در برابر قاضي اين پرونده بيان كرد: شوهرم هر كاري كه باب ميلش باشد را انجام داده و اصلاً به سليقه من اهميت نمي‌دهد؛ مي‌خواهم با جدايي به اين ناهماهنگي پايان دهم.

مرد نيز در دادگاه حاضر شد و با بيان اينكه به هيچ وجه حاضر به جدايي نيستم، گفت: همسرم تصور مي‌كند كه زندگي مانند بازي‌هاي بچگانه است و هر گاه نخواست، مي‌تواند از آن دست بردارد.

وي با اشاره به اينكه ما فرزندي نداريم ولي تصميم گرفته‌ايم كه سال آينده داراي فرزند شويم،‌ ادامه داد: همسرم بايد دست از اين لجبازي‌اش بردارد و زندگي‌مان را خراب نكند.

مرد با بيان اينكه همسرم، لجبازيش را به گردن من مي‌اندازد، ‌افزود: جدايي بدترين راه براي بهتر كردن زندگي‌مان است؛ من همسرم را طلاق نداده و مي‌خواهم در كنار يكديگر تا آخر عمر زندگي كنيم.

وي بيان كرد: همسرم بايد كمي به زندگي مشتركمان فكر كند و تصميم عجولانه نگيرد چرا كه مي‌دانم او نيز مرا دوست داشته و اين درخواست از روي لجبازي داده است.

قاضي اين شعبه حكمي صادر نكرد و جلسه را پايان داد.
انتهاي پيام/

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها