عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نمايش‌هاي جديد صداي فارس: «چشم‌هايت را نبند» و «ما آدم‌ها»

نمايش‌هاي جديد صداي فارس: «چشم‌هايت را نبند» و «ما آدم‌ها»
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:31 ب.ظ

صداي مركز فارس دو نمايش جديد با نام «چشمهايت را نبند» و «ما آدم‌ها» را توليد كرد.

به گزارش سرويس راديو خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، دو برنامه «چشمهايت را نبند» و «ما آدم‌ها» به بررسي راه‌هاي كسب حلال و نقد عملكرد انسان‌ها در رفتار با هم‌نوعان مي‌پردازد.

«چشمهايت را نبند» با محوريت کسب حلال در صداي مرکز فارس تهيه و پخش مي‌شود. اين نمايش که با محوريت آموزه‌هاي ديني توليد مي‌شود، به فرهنگ‌سازي راه‌هاي کسب حلال و مذمت راه‌هاي حرام و مکروه طلب روزي مي‌پردازد و فضاي داستان را به گونه‌اي پيش مي‌برد که مخاطب را در ترک روزي شبهه‌ناک و انتخاب راه درست درآمد مصمم مي‌كند. تهيه‌کننده اين نمايش آسيه امام رضايي و کارگردان آن آرش جما‌ل‌الديني است.

«ما آدم‌ها» روايت تلخ و شيرين تصميمات روزمره زندگي است. اين برنامه در واحد نمايش راديو تهيه و از صداي مرکز فارس پخش مي‌شود که به نقد عملکرد انسان‌ها در رفتار با هم‌نوعان مي‌پردازد و حسادت، کينه و خلقيات منفي را در نظر مخاطب زشت مي‌پندارد و محبت، صبر، گذشت و رفتارهاي انسان دوستانه را براي شنوندگان، خوب جلوه مي‌دهد. نويسنده وکارگردان اين برنامه ليلا اسرار و بازيگران آن معصومه کشاورزي و فاطمه سعيدي‌کيا هستند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها