عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

خروج تيغه چاقو پس از 4 سال از سر يك مرد چيني

دوشنبه 2 اسفند 1389  07:32 ب.ظ

خبرگزاري فارس: جراحان موفق شدند تيغه چاقوي 10 سانتي متري را پس از 4 سال از سر يك مرد 37 ساله چيني خارج كنند.

به گزارش مانيتورينگ فارس، پزشكان بيمارستان مردم در شهر "يوژي " در جنوب چين توانستند در عملي جراحي يك چاقوي زنگ‌زده به طول 4 اينچ [10 سانتيمتر] را از سر "لي‌فو " مرد 37 ساله چيني پس از 4 سال خارج كنند.

پرس‌تي‌وي گزارش داد "لي‌فو "كه در اين مدت به شدت از مشكلات تنفسي و سردرد‌هاي مزمن رنج مي‌برد، بارها به پزشكان مراجعه كرده اما آنها موفق به كشف اين جسم خارجي در سر وي نشده بودند تا اينكه ماه گذشته نتايج عكسبرداري با اشعه ايكس وجود اين چاقو در بالاي گلوي اين فرد را نشان داد.

اين گزارش افزود: اين فرد چيني در جريان يك درگيري خياباني از سوي سارق مورد حمله قرار گرفت و چاقوي فرد مهاجم ار ناحيه فك پايين وارد و در آنجا شكسته شده بود.

پزشكان معالج فو اعلام كردند وي بسيار خوش‌شانس بوده كه در اين مدت اين چاقوي 4 اينچي به اندام‌هاي حياتي وي از جمله ناي و شريان سباتي آسيب نرسانده است و در اين عمل جراحي هيچ آسيبي به مغز بيمار نرسيده است.
انتهاي پيام/.

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1757
دسترسی سریع به انجمن ها