عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فيروز كريمي: راه صعود استقلال اهواز به ليگ برتر بسيار سخت است

فيروز كريمي: راه صعود استقلال اهواز به ليگ برتر بسيار سخت است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:32 ب.ظ

فيروز كريمي گفت: من تنها 9 جلسه است كه تيم را تمرين داده‌ام و در اين دو بازي هم كه در كنار تيم بوديم، متاسفانه نتوانستيم آن طور كه دلمان مي‌خواست نتيجه لازم را كسب كنيم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا در خوزستان اظهار كرد: من به اهواز آمدم تا يك بار ديگر در كنار استقلال اهواز باشم و قصد دارم در اين حضور دوباره با كمك طرفداران واقعي‌اش آن را به دوران اوج خود برگردانيم.

وي ادامه داد: در اين راه به حمايت مسوولان اداره‌كل تربيت‌بدني استان، هيئت فوتبال، تمام هواداران و دست‌اندركاران واقعي اين باشگاه و به خصوص رسانه‌ها نياز داريم و دوست داريم در اين راه بسيار سخت به ياري ما بيايند تا تيم استقلال اهواز را به روزهاي خوبش برگردانيم.

سرمربي تيم استقلال اهواز گفت: من به نظر آقاي فيروزي مربي اول فصل تيم استقلال كه با ديدگاه خودش اين تيم را بسته است احترام مي‌گذارم، اما وقتي كه من اين تيم را تحويل گرفتم با تعدادي بازيكن مصدوم مانند سعيد بيگي، عبداله توحيدي و مسعود زارعي مواجه بودم و قدري بدشانسي آوردم.

كريمي در رابطه با صعود اين تيم به ليگ برتر گفت: من راه صعود استقلال اهواز به ليگ برتر را در اين فصل بسيار سخت مي‌بينم، به همين دليل نمي‌توانم قول صعود به ليگ برتر را بدهم اما به طرفداران خوب تيم استقلال اين قول را مي‌دهم كه فصل آينده با همكاري يكديگر و بدون هيچ دردسري تيم استقلال اهواز را همانند فصل 80-79 راهي ليگ برتر كنيم. البته نبايد فراموش كرد كه در اين راه نيازمند همكاري همه ورزش‌دوستان خوزستاني هستيم.

وي در مورد هواداران باشگاه استقلال اهواز گفت: ما دست طرفداران واقعي استقلال‌اهواز را مي‌بوسيم و براي آنها احترام ويژه‌اي قايل هستيم. در باشگاه استقلال اهواز تماشاگر هيچ جايگاهي ندارد بلكه كساني در باشگاه و دل ما جاي دارند و خواهند داشت كه طرفداران واقعي تيم هستند و در اين رابطه ما حساب‌شان را از تماشاگران جدا مي‌دانيم.

كريمي ادامه داد: به خاطر دل طرفداران هم كه شده تمرين و تلاش خود را بيشتر خواهيم كرد تا بتوانيم رو سفيدشان كنيم. البته ما از هواداران واقعي باشگاه مي‌خواهيم كه حواس‌شان به تماشاگرنماها باشد و در حين بازي آن‌ها را پيدا كرده و به نيروهاي مربوطه معرفي كنند تا ورزشگاه ما همان ورزشگاه سال 80 شود و فوتبال خوزستان به همان روزها برگردد.

وي گفت: در سه، چهار سالي كه نبودم افراد بسياري از اين تماشاگرنماها به درون باشگاه رخنه كرده‌اند و واقعا باشگاه استقلال را از حالت فرهنگي خارج كرده‌اند.

كريمي در رابطه با نظر سرمربي تيم آلومينيوم هرمزگان كه تيمش را مستحق كسب يك امتياز مي‌دانست، گفت: من براي نظر سرمربي تيم حريف احترام قايل هستم اما همه كساني كه در ورزشگاه حضور داشتند ديدند كه چه تيمي شانس گلزني بيشتري داشت و موقعيت بيشتري از دست داد. در هر صورت نظر همكارم را ارزشمند مي‌دانم ولي فكر مي‌كنم اگر بخواهيم منصفانه قضاوت كنيم حداقل بايد با دو سه گل اختلاف پيروز اين ميدان مي‌شديم.

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي استقلال اهواز و آلومينيوم هرمزگان در هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ دسته يك كشور با تساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها