عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

* مشاركت 1.7 ميليون واحد صنفي در طرح فروش فوق‌العاده

* مشاركت 1.7 ميليون واحد صنفي در طرح فروش فوق‌العاده
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:32 ب.ظ

رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني با اشاره به برگزاري فروش فوق‌العاده از پنجم اسفند ماه گفت: فروش فوق‌العاده در تمامي فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي و اتحاديه‌هاي صنفي در رسته‌هاي مواد پروتئيني، ميوه و تره‌بار، دكوراسيون منزل و پوشاك در سراسر كشور آغاز خواهد شد.

حسن رادمرد به خبرنگار اصناف ايسنا گفت: تمام واحدهاي صنفي داراي پروانه در فروش فوق‌العاده مشاركت دارند كه در اين طرح يك ميليون و760 هزار واحد پروانه‌دار اعلام آمادگي كرده‌اند.

وي ادامه داد: در بحث فروشگاه‌هاي منتخب نيز، نزديك به شش هزار واحد صنفي پوشاك، دوهزار واحد صنفي عرضه لوازم خانگي و هزار و500 واحد صنفي در بخش‌هاي منسوجات، دكوراسيون منزل و مبلمان در سراسر كشورهمكاري خواهند كرد.

رادمرد همچنين از حضور 9 فروشگاه بزرگ زنجيره‌اي در طرح فروش فوق‌العاده خبرداد و گفت:‌ فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي بزرگ مانند رفاه، شهروند، سپه و اتكا از پنجم اسفند ماه فروش فوق‌العاده خود را آغاز و تا پايان اسفند ماه به مردم خدمت رساني مي‌كنند.

وي در ادامه از ثبت‌نام 120 هزار واحد صنفي در كشور به منظور دريافت تسهيلات بسته حمايتي خبر داد و گفت: اين واحدهاي صنفي آماده دريافت تسهيلات هستند كه در فاز اول بايد به 36 هزار واحد صنفي اين تسهيلات پرداخت شود.

رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني اظهار كرد: مذاكره با چهار بانك عامل سپه، ملي، صادرات و ملت به پايان رسيده و در انتظار تامين منابع مالي هستيم.

رادمرد خاطرنشان كرد: خط اعتباري ويژه‌اي بايد از سوي سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها و دولت به اين منظور اختصاص داده شود تا اعتبار پيش‌بيني شده در بسته حمايتي اصناف تامين و از طريق چهار بانك عامل پرداخت شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها