عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

سرمربي مقاومت سپاسي: راضي بودم ببازيم، اما بازيكنان اين گونه آسيب نبينند!

سرمربي مقاومت سپاسي: راضي بودم ببازيم، اما بازيكنان اين گونه آسيب نبينند!
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:34 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال مقاومت شهيد سپاسي شيراز با اشاره به پيروزي تيمش مقابل تربيت يزد گفت: تنها در 25 دقيقه اول از بازيکنانم راضي بودم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان(ايسنا) - منطقه فارس، علي کلانتري افزود: پس از گل اول بچه‌ها ناخوداگاه عقب کشيدند. از آن موقع بازيكنان تربيت يزد با استفاده از بازي مستقيم توانستند به جلو بيايند و حالت دفاعي خود را بشکنند.

او ادامه داد: در بين دو نيمه به بازيكنان گفتم اگر بازي را با يک گل ببريد، جريمه مي شويد. آنها هم به بازي برگشتند و توانستيم گل بزنيم.

وي با انتقاد از عملکرد داور ادامه داد: ما چندين بازيکن زير 23 سال داريم. تيم حريف به راحتي بچه هاي ما را سلاخي مي کرد، اما داور با تجربه ليگ برتري کاري نمي کرد. بازي را مي باختيم بيشتر راضي بودم تا اينگونه بچه هاي ما صدمه ببينند. اگر عدالت رعايت مي شد تربيت يزد بايد حداقل 4 اخراجي مي داشت.

وي در پاسخ به اين پرسش که تيم در زدن ضربه هاي آخر مشکل دارد، توضيح داد: وضعيت تيم در اين مورد بهتر شده، در اين بازي تنها يک تک به تک ايمان موسوي گل نشد. اگر شرايط زمين بهتر بود، گل هاي بيشتري هم مي زديم.

بنابراين گزارش سرمربي سابق تيم مقاومت در ليگ برتر و سرمربي كنوني تربيت يزد هم با انتقاد از شرايط نامطلوب زمين گفت: اين ديدار کيفيت خوبي نداشت. بازي فيزيکي و درگيرانه‌اي بود.

داوود مهابادي ادامه داد: بچه‌هاي تيم فجر بهتر از موقعيتشان استفاده کردند و مستحق پيروزي بودند.

وي درباره داوري گفت: داور دير خطا مي گرفت و بازي خشن شده بود.

مهابادي در پايان ابراز اميدواري کرد با کمک خداوند متعال تيم مقاومت به ليگ برتر صعود کند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها