عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرزند 9 ساله قرباني محبت‌ افراطي مرد به زن

فرزند 9 ساله قرباني محبت‌ افراطي مرد به زن
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:34 ب.ظ

فرزند 9 ساله قرباني محبت‌ افراطي مرد به زن

خبرگزاري فارس: مردي در دادگاه خانواده گفت: وقتي همسرم درخواست طلاق داد، به خاطر اينكه او ناراحت نشود و آزار نبيند با اين موضوع موافقت كردم و فرزندم را به او سپردم ولي حال به دليل حفظ آرامش همسر سابقم، نگهداري از فرزندم را خواهان هستم.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»‌، مردي با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست حضانت فرزند خود را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.

اين مرد جوان در مقابل قاضي شعبه 245 اين مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه فرزندم 9 ساله است و من مي‌خواهم او را نزد خود برده و بزرگ كنم، گفت: به خاطر همسر سابقم، نگهداري از فرزندم را برعهده مي‌گيرم چرا كه او نمي‌تواند خرج خود را بدهد؛ با اينكه از او جدا شده‌ام ولي هنوز او را دوست داشته و هركاري براي رفاهش انجام مي‌دهم.

وي در خصوص نحوه طلاق خود ادامه داد: درخواست طلاق از سوي همسرم را ديدم و به دليل اينكه او آزاري نبيند با اين موضوع موافقت كرده و از يكديگر به صورت توافقي جدا شديم؛ فرزندم حدود 2 سال است كه نزد مادرش به سر مي‌برد ولي حال كه مي‌بينم همسرم توان پرداخت خرجي فرزندم را ندارد، مي‌خواهم اين بار را از دوش او بردارم.

زن در دادگاه حاضر شد و با بيان اينكه حاضرم فرزندم را به شوهر سابقم بدهم،‌ گفت: ابتدا مدير يك شركت بودم ولي شركتمان ورشكسته شد و ديگر توان دادن خرجي فرزندم را ندارم.

وي با اشاره به اينكه از شوهرم به دليل اينكه به طور تفنني سيگار مي‌كشيد،‌ جدا شدم، افزود: تحمل دود را نداشته و مجبور بودم از او جدا شوم و شوهرم نيز با اين موضوع موافقت كرد و فرزندم در اين ميان ضربه خورده است.

قاضي اين شعبه، بعد از شنيدن اظهارت طرفين و بر اساس اصرار 2 طرف و وجود اموال و صلاحيت مرد، فرزند را به پدر سپرد و جلسه به اتمام رسيد.
انتهاي پيام/

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها