عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وينگو بگوويچ: صعود به ليگ برتر كار بسيار دشواري است

وينگو بگوويچ: صعود به ليگ برتر كار بسيار دشواري است
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:36 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان پس از تساوي تيمش مقابل استقلال اهواز در هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ دسته يك گفت: استقلال اهواز تيمي است كه سال‌هاي سال در ليگ برتر بازي كرده و از تجربه بسيار بالايي برخوردار است، به همين دليل انتظار بازي بسيار سختي را در اهواز داشتيم.

 

وينگو بگوويچ در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا در خوزستان اظهار كرد: با توجه به اين ‌كه تيم استقلال اهواز در دو بازي آخر خود نتيجه لازم را كسب نكرده بود با انگيزه بسيار بالايي مقابل ما قرار گرفت و آمده بود كه از اين ميدان با دست پر خارج شود.

 

وي بيان كرد: از اين كه بازيكنانم توانستند يك امتياز از اين ديدار كسب كنند بسيار خوشحالم و بايد به تمام بازيكنان تيم كه تا ثانيه‌هاي آخر بازي به كار خود ادامه دادند و براي كسب يك امتياز بازي جنگيدند تبريك بگويم. در هر حال فكر مي‌كنم كه شايسته و مستحق كسب يك امتياز از اين بازي بوديم.

 

سرمربي تيم آلومينيوم هرمزگان گفت: بعد از دريافت گل اول بازي به هيچ عنوان از بازيكنان تيم نخواستم كه عقب بيايند بلكه فشاري كه تيم حريف در لحظاتي از بازي بر ما وارد كرد باعث شد كه كنترل بازي را از دست بدهيم و ناخودآگاه عقب بكشيم.

 

وي تصريح كرد: من حتي در بين دو نيمه از بازيكنان تيم خواستم كه در لاك دفاعي فرو نروند و بيشتر در كار حمله شركت كنند ولي بايد قبول كرد شرايط بازي به نحوي بود كه حريف در لحظاتي از نيمه دوم بهتر كار مي‌كرد و تيم ما را زير فشار قرار داده بود. در مجموع بعد ازچند دقيقه توانستيم فشار حريف را خنثي كنيم و كنترل بازي را در اواخر زمان بازي به دست بگيريم و نتيجه را به تساوي بكشانيم.

 

بگوويچ درباره تيم استقلال اهواز گفت: استقلال تيم بسيار خوب و جواني است و از بازيكناني هم‌چون صادقي، شرفي، فعال و خنيفر كه در ادامه راه قطعا مهره‌هاي بسيار خوبي براي اين تيم هستند، برخوردار است. به نظر من اين بازيكنان مي‌توانند در شرايط حساس به كمك تيم استقلال اهواز بيايند.

 

وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا به آينده تيمش براي صعود به ليگ برتر اميدوار است، گفت: 9 بازي ديگر پيش رو داريم كه 27 امتياز از اين تعداد بازي حاصل خواهد شد. تمام سعي و تلاش خود را خواهيم كرد كه بيشترين امتياز را از اين 9 بازي به دست آوريم اما واقعا بايد قبول كرد كه رفتن به ليگ برتر كار بسيار دشواري است. ما در حال حاضر به لحاظ موقعيت جدول در شرايط بسيار خوبي هستيم.

 

سرمربي تيم آلومينيوم هرمزگان ادامه داد: بايد با كار مداوم تلاش خود را بيشتر كنيم و تمام بازي‌ها را جدي بگيريم تا بتوانيم در ادامه راه امتيازات لازم را كسب كنيم و به هدف بزرگ خود كه صعود به ليگ برتر است برسيم.

 

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي استقلال اهواز و آلومينيوم هرمزگان در هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ دسته يك فوتبال كشور با تساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها