عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي ملي‌حفاري: اين تيم باز هم شايستگي خود را نشان داد

سرمربي ملي‌حفاري: اين تيم باز هم شايستگي خود را نشان داد
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:37 ب.ظ

سرمربي تيم وزنه‌برداري ملي‌حفاري اهواز پس از كسب عنوان قهرماني در رقابت‌هاي باشگاه‌هاي كشور گفت: مسابقات در سطح بالايي انجام شد، اما اگر سالن مجهزتري براي برگزاري اين رقابت‌ها در نظر گرفته مي‌شد كيفيت مسابقات بالاتر مي‌رفت.

 

محمدزمان مهمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار كرد: اين رقابت‌ها در سطح بالايي انجام شد و تيم ما رقابت نزديكي با تيم‌هايي مثل مناطق نفت خيز، نيروي زميني ارتش و كرمانشاه داشت.

 

وي افزود: اگر فينال در سالن بزرگ‌تر و مجهزتري برگزار مي‌شد تماشاگران بيشتري مي‌توانستند در سالن حضور پيدا كنند و به طور يقين سطح كيفي اين رقابت‌ها بالاتر مي‌رفت.

 

وي ادامه داد: تيم ما با كسب 171 امتياز توانست عنوان نخست را از آن خود كند و باز هم شايستگي خود را نشان دهد.

 

مهمدي خاطرنشان كرد: در اين مسابقات از ترس آزمايش دوپينگ تمام ورزشكاران با سلامت كامل حضور پيدا كردند و رقابت نزديكي را به نمايش گذاشتند.

 

به گزارش ايسنا، مرحله پاياني رقابت‌هاي وزنه‌برداري قهرماني باشگاه‌هاي كشور 28 و 29 بهمن ماه به ميزباني تيم نيروي زميني ارتش در تهران برگزار شد و تيم ملي‌حفاري مقام نخست را كسب كرد. همچنين تيم مناطق نفت خيز جنوب با 163 امتياز و تيم نيروي زميني ارتش با 145 امتياز عناوين دوم و سوم را از آن خود كردند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها