عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس دادگستري يزد: اشد مجازات براي سارقان صادر مي‌شود

رييس دادگستري يزد: اشد مجازات براي سارقان صادر مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:37 ب.ظ

رييس کل دادگستري استان يزد بر لزوم برخورد قاطع با سارقان تأکيد کرد.

به گزارش ايسنا، غلامحسين حيدري در جلسه کميته قضايي انتظامي استان يزد گفت: از آنجا که سرقت، امنيت جامعه را خدشه دار مي‌كند در زمينه برخورد قاطع با سارقان هيچ کوتاهي از سوي دستگاه قضايي ونيروي انتظامي صورت نمي‌گيرد.

غلامحسين حيدري افزود: در حال حاضر 380 نفر سارق بومي و غير بومي در زندان‌هاي استان تحمل مجازات مي‌كنند که اين آمار نشان دهنده عزم جدي دستگاه قضائي استان در برخورد با سارقان است.

وي افزود: در زمينه صدور حکم قضايي براي سارقان، دستگاه قضايي استان اشد مجازات را براي آنها در نظر مي‌گيرد و هيچگونه اغماضي در اين خصوص صورت نمي‌پذيرد.

رييس كل دادگستري استان يزد افزود: به منظور حفظ امنيت جامعه از اعطاي مرخصي و موافقت با درخواست زندان باز و عفو محکومان به جرم سرقت به هيچ وجه موافقت نمي‌شود و معتقديم که سارق بايد براي تأديب و تنبيه، مجازات صادره را به طور کامل تحمل كند.

وي همچنين گفت: از آنجايي که سارق امنيت جامعه را هدف قرار داده بايد در زندان باشد تا مردم در کمال آرامش و آسايش به زندگي عادي خويش بپردازند.

حيدري درپايان با اشاره به افزايش ميزان برخي جرايم در استان، ترويج فضايل ديني و اخلاقي را در بين مردم ضروري دانست و از ادارات متولي خواست تا در اين زمينه تمامي توان خود را به کار گيرند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها