عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تمام اعضاي كميته انضباطي راي به تكرار بازي ما برابر دانشگاه داده‌اند

تمام اعضاي كميته انضباطي راي به تكرار بازي ما برابر دانشگاه داده‌اند
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:37 ب.ظ

سرمربي تيم كاراته مناطق نفت خيز جنوب در مورد راي كميته انضباطي درباره ديدار تيمش مقابل دانشگاه آزاد گفت: طي جلسه‌اي كه كميته انضباطي روز قبل از هفته پاياني ليگ تشكيل داد، قرار شد كه اين بازي تكرار شود.

 

عليرضا كتيرايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار كرد: اعتراض يكسري از تيم‌ها درباره راي صادره از سوي كميته انضباطي موجب شد كه اين قضيه به كميته استيناف ارجاع داده شود تا بارديگر در اين خصوص تصميم‌گيري شود و راي نهايي صادر شود.

 

وي بيان كرد: از نكات جالب اين موضوع اين بود كه تمام اعضاي كميته انضباطي به اين نتيجه رسيدند كه اشتباه از جانب سازمان ليگ بوده است و تيم ما در اين جريان تقصيري ندارد.

 

كتيرايي اظهار كرد: جريان به اين شكل بوده است كه سازمان ليگ به علت آلودگي آب و هواي تهران با ارسال نامه به تمام باشگاه‌ها يك هفته از ليگ را تعطيل مي‌كند اما متاسفانه ليگ را برگزار مي‌كند و زماني اين موضوع را به ما اعلام مي‌كنند كه ما بازيكنان تيم را مرخص كرده بوديم و هر كدام به استان‌هاي خودشان رفته بودند.

 

وي ادامه داد: قرار بود هفته سوم از دور رفت مسابقات روز جمعه 19 آذرماه در تهران برگزار شود اما سازمان ليگ به دليل آلودگي هواي تهران روز سه‌شنبه به ما اعلام كرد كه اين مسابقات اين هفته تعطيل است. سازمان ليگ بعدازظهر روز چهارشنبه به ما اعلام مي‌كند كه مسابقات برگزار مي‌شود اما به دليل اين كه بازيكنان تيم ما از استان‌هاي مختلف كشور هستند و هر كدام به شهر خودشان رفته بودند زمان كافي براي جمع‌آوري آن‌ها و تهيه بليت و مكان اسكان نداشتيم.

 

سرمربي تيم كاراته مناطق نفت خيز جنوب تصريح كرد: متاسفانه در زمان انجام بازي‌هاي همين هفته چون كه ما حضور نداشتيم ساير تيم‌ها شرايط را بر عليه تيم ما به وجود مي‌آورند تا به تيم ما باخت داده شود. همان موقع باشگاه شكايت خود را از اين موضوع اعلام مي‌كند و آنقدر پي‌گير اين موضوع مي‌شود تا به كميته انضباطي مي‌رسد. وقتي اين موضوع در كميته انضباطي مطرح مي‌شود خوشبختانه راي تمام اعضاي كميته به سود تيم ما داده مي‌شود.

 

وي در پاسخ به اين پرسش كه نظر رييس فدراسيون كه خود يكي از اعضاي كميته انضباطي است در اين رابطه چه بوده است، گفت: آقاي پناهي مثل ساير اعضاي كميته انضباطي راي به تكرار اين بازي داده است. بهتر است بگويم تمام اعضاي كميته انضباطي وقتي كه ادله ما را شنيدند و به اين نتيجه رسيدند كه بايد اين بازي تكرار شود.

 

كتيرايي ادامه داد: اگر كميته استيناف راي را به سود ما اعلام كند ديگر آن بازي انجام نخواهد شد و سه امتياز بازي به تيم ما داده مي‌شود. بر فرض هم اگر قرار شد بازي برگزار شود ما بسيار دوست داريم كه اين اتفاق رخ دهد چرا كه مي‌دانيم با پيروزي از اين ميدان خارج مي‌شويم و در اين خصوص اصلا مشكلي نداريم. به نظر من مهم اين است كه راي به حق داده شود.

 

وي در رابطه با تيم فولاد مباركه سپاهان گفت: فكر مي‌كنم كه باعث اين جريان بيشتر تيم فولاد مباركه سپاهان بوده است زيرا موقعيت اين تيم با سه امتيازي كه به تيم ما اضافه مي‌شود به نوعي به خطر مي‌افتد، به همين دليل دست به هر كاري زدند تا اول شوند. اميدوارم كه راي كميته استيناف به سود تيم باشد.

 

كتيرايي بيان كرد: اگر راي به سود ما صادر شود، با سه امتياز اختلاف نسبت به تيم سپاهان قهرمان مي‌شويم. در حال حاضر امتياز ما با تيم سپاهان مساوي است و فقط به دليل امتياز انفرادي در مكان دوم قرار داريم. اگر امتياز تيمي بازي ما مقابل دانشگاه آزاد به سود ما اعلام شود به لحاظ امتياز تيمي با 13 امتياز بالاتر از سپاهان قهرمان خواهيم شد.

 

وي در پايان گفت: چون‌كه كميته استيناف در سازمان تربيت بدني مستقر است زمان تشكيل هر جلسه اين كميته حدقال يك ماه به طول مي‌انجامد اما به ما اعلام كردند كه تا قبل از پايان سال راي نهايي صادر مي‌شود.

 

درخواست تيم مناطق نفت خيز جنوب براي برگزاري ديدار اين تيم با تيم دانشگاه آزاد اسلامي از دور رفت مسابقات سوپرليگ کاراته در کميته انضباطي فدراسيون کاراته مورد بررسي قرار گرفت.

 

به گزارش ايسنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون کاراته طبق برنامه مقرر بود تيم‌هاي مناطق نفت خيز جنوب و دانشگاه آزاد اسلامي در هفته سوم از دور رفت مسابقات سوپر ليگ کاراته کشور به مصاف يكديگر بروند، اما با توجه به غيبت تيم مناطق نفت خيز جنوب در اين ديدار، تيم دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان پيروز اين مسابقه معرفي شد، اين موضوع مورد اعتراض مربيان تيم مناطق نفت خيز جنوب قرار گرفته است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها