عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محمد بنا: اين قهرماني با شکست روسها شيرين‌تر شد

محمد بنا: اين قهرماني با شکست روسها شيرين‌تر شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:40 ب.ظ

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي گفت: ايران سال گذشته در ارمنستان براي نخستين بار قهرمان جام جهاني شد، اما اين موفقيت شيرين تر بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمد بنا پس از تکرار قهرماني سال گذشته جام جهاني، اظهار کرد: با ترکيبي از کشتي گيران جوان و با تجربه راهي جام جهاني بلاروس شديم و در کنار پشتوانه سازي به دنبال دفاع از عنوان قهرماني خود نيز بوديم.

وي ادامه داد: در اين رقابتها کشتي گيران ايراني در مرحله مقدماتي کشتي هاي زيبايي را به نمايش گذاشته و توانمنديهاي بالاي خود را نشان دادند و از عملکرد تمامي نفرات راضي هستم.

بنا تصريح کرد: ما سال گذشته نيز در ارمنستان قهرمان شديم، اما قهرماني امسال با توجه به شکست دادن روسها که قهرمان مسابقات جهاني هستند در ديدارفينال آن‌هم در حالي که از حمايت تماشاگران بلاروسي برخوردار بوده و براي موفقيت دست به هر حربه‌اي از جمله مسائل داوري زدند، شيرين تر بود.

وي تاکيد کرد: محسن حاجي پور در وزن 55 کيلوگرم در ديدار فينال ستاره تيم ما بود که قهرمان المپيک را شکست داد و توانايي هاي بالاي خود را نشان داد و عبدولي و باباجان زاده نيز مبارزات شجاعانه اي را به نمايش گذاشتند.

بنا در پايان با اشاره به اينکه هدف اصلي موفقيت در المپيک لندن است خاطر نشان کرد: اين موفقيت حاصل يک کارگروهي شامل کادر فني يکدست و همدل، تيم سرپرستي و تمامي مسئولان و دست اندرکاران کشتي کشور بود و از همين جا اين جام را در شب عيد به مردم ايران تقديم مي کنيم.

به گزارش ايسنا، جام جهاني کشتي فرنگي روزهاي 30 بهمن ماه و اول اسفندماه با حضور ده تيم برتر دنيا در شهرمينسک پايتخت بلاروس برگزار شد که تيم ايران براي دومين سال پياپي قهرمان اين رقابتها شد. ايران در ديدار فينال با نتيجه 4 بر 3 تيم قدرتمند روسيه قهرمان جهان را شکست داد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها