عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

با صدور اطلاعيه‌اي؛ سازمان تبليغات اسلامي خجسته‌ ميلاد پيامبر اكرم(ص) و امام صادق(ع) را تبريك گفت

با صدور اطلاعيه‌اي؛ سازمان تبليغات اسلامي خجسته‌ ميلاد پيامبر اكرم(ص) و امام صادق(ع) را تبريك گفت
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:41 ب.ظ

سازمان تبليغات اسلامي با صدور اطلاعيه‌اي ميلاد باسعادت خاتم رسولان و پيامبر رحمت، حضرت محمد ابن عبدالله (صلي‌الله عليه و آله و سلم) و بنيانگذار مكتب جعفري، حضرت امام جعفر صادق(عليه‌السلام) را به عموم ملت مسلمان ايران تبريك گفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، متن اين اطلاعيه به شرح زير است:

نوري كه در ازل خلق شده بود اينك در كالبد حضرت مصطفي دميده گرديد، آن‌گونه كه خود فرمود: "أوّلُ ما خَلَقَ اللهُ نوري." فرزندي پا به عرصه گيتي نهاده است كه به ميمنت او ازدحام فرشتگان در روي زمين بر آسمان فزوني يافته و در تهنيت اين بزرگ‌ ميلاد جهان هستي بر يكديگر سبقت مي‌جويند. مردي كه بناست بناي ستم و بيدادي را كه بر فرزند آدم مي‌رود براندازد و نواي خوش قسط و عدل را در جهان طنين‌افكن‌ سازد. بزرگمردي آمده است تا در پيشگاه انسانيت، سرود توحيد سر دهد. او ولادت يافت تا پابرهنگان و آنان كه اربابان بيداد به استضعاف‌شان كشانده‌اند، شاهد رعناي آزادگي را در آغوش كِشند. اينك كنگره‌هاي تخت خسروان به مثابه يك نويد بزرگ فروريخته و شعله آتشكده‌ها بي‌فروغ گرديده است. او آمده است و ديري نخواهد پاييد كه واپسين حجت توحيد بر انسان عرضه مي‌گردد تا مومنان آفاق در پرتو خورشيد اسلام، شاهد غروب بتان باشند. مقارن با ميلاد حضرت خاتم‌الانبياء، فرزند صالح و صادقي از تبار آن بزرگوار نيز پا به عرصه‌ي هستي نهاده است كه نامش جعفر و لقبش صادق است و هم‌اوست كه بناي شكوهمندي را پي‌ريزي مي‌كند كه مكتب فقه جعفري نام مي‌گيرد و نام مذهب تشيع را با علم و دانش و فقاهت پيوند مي‌زند، و بنياني را به وجود مي‌آورد كه همچون رودي زنده و پويا در اعصار و قرون تاريخ جريان مي‌يابد و مانند خورشيد، روشني مي‌بخشد. سازمان تبليغات اسلامي ميلاد با سعادت ختمي مرتبت پيامبر رحمت حضرت محمد ابن عبدالله (صلي‌الله عليه و آله و سلم) و و بنيانگذار مكتب جعفري، حضرت امام جعفر صادق (عليه‌السلام) را به عموم ملت مسلمان ايران تبريك و تهنيت گفته و از خداوند متعال مسئلت مي‌نمايد كه همه ما را از پيروان و رهپويان طريق نبوت و امامت قرار دهد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها