عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حضور پررنگ تعاوني‌هاي مصرف در ذخيره‌سازي و توزيع كالاهاي اساسي

حضور پررنگ تعاوني‌هاي مصرف در ذخيره‌سازي و توزيع كالاهاي اساسي
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:42 ب.ظ

مديركل دفتر تعاوني‌هاي توزيعي وزارت تعاون از حضور گسترده تعاوني‌هاي توزيعي به منظور تنظيم بازار شب عيد خبر داد.

احمد بيگدلي شاملو به خبرنگار تعاون ايسنا گفت: شبكه تعاوني‌هاي مصرف با هماهنگي وزارت بازرگاني از طريق اتحاديه‌هاي سراسري در امر ذخيره‌سازي كالاهاي اساسي مشاركت داشته و آمادگي خود را براي توزيع اقلام و مايحتاج مصرفي مردم در اين ايام اعلام كرده‌اند.

وي گفت: در بحث تنظيم بازار شب عيد، اتحاديه‌ها با انجام هماهنگي‌هاي لازم، برنامه‌ريزي‌هايي را به جهت تنوع محصولات و عرضه كالا صورت داد‌ه‌اند تا تعاوني‌هاي مصرف با توزيع كالاهاي اساسي ضمن خدمت‌رساني، پاسخگوي مشتريان خود باشند.

بيگدلي شاملو اضافه كرد: تعاوني‌هايي كه به سيستم مجازي مجهز‌ شده باشند تدارك بهتري براي خدمت رساني به مصرف كنندگان صورت داده‌اند.

وي درباره تفاوت قيمت كالاهاي عرضه شده در تعاوني‌ها گفت: هدف تعاوني‌ها سودآوري نيست بلكه ارائه خدمات به مردم است؛ لذا اگرچه در توزيع كالا با استفاده از مكانيسم بازار عمل مي‌كنند ولي با نگاه منصفانه‌تري به عرضه كالاها مي پردازند.

مديركل دفتر تعاوني‌هاي توزيعي وزارت تعاون متذكر شد: ممكن است در برخي كالاها تخفيف10 تا 15 درصدي را شاهد باشيم ولي نرخ ثابتي وجود ندارد و تمام تعاوني‌ها بر اساس انتظار مشتريان خود تلاش مي‌كنند تا اجناس با كيفيت و قيمت مناسب به دست مصرف كننده برسد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها