عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

نامه سرگشاده انجمن‌ اسلامي دانشجويان 5 دانشگاه كشور به هاشمي رفسنجاني

نامه سرگشاده انجمن‌ اسلامي دانشجويان 5 دانشگاه كشور به هاشمي رفسنجاني
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:53 ب.ظ

نامه سرگشاده انجمن‌ اسلامي دانشجويان 5 دانشگاه كشور به هاشمي رفسنجاني

خبرگزاري فارس: انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل 5 دانشگاه كشور با توصيف هاشمي به حاصل عمر امام، خطاب به وي نوشتند: از عناصر خائني چون موسوي، كروبي و خاتمي برائت كنيد چرا كه نمي‌پسنديم آيندگان در وصفتان بگويند در تاريخ انقلاب شخصي بود به نام هاشمي كه به سابقه‌ انقلابي خود پشت پا زد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه‌هاي استان خوزستان در نامه‌اي خطاب به آيت‌الله اكبر هاشمي رفسنجاني رفسنجاني، نوشتند: هشدار مي‌دهيم كه اگر روند فعلي را در پيش بگيريد و از عناصر خائن و وطن فروشي چون موسوي و كروبي و خاتمي برائت نجوييد شك نداشته باشيد كه شما هم از ريزش‌ هاي انقلاب خواهيد بود؛ صميمانه عرض مي‌كنيم كه ما دوست نداريم به سرنوشت آيت‌الله شريعتمداري‌ دچار شويد و نمي‌پسنديم كه آيندگان در وصفتان بگويند در تاريخ انقلاب شخصي بود به نام هاشمي كه به سابقه انقلابي خود پشت پا زده و زبيرگونه اسير دنيا خواهي و قدرت‌طلبي و مال‌اندوزي وسياست‌بازي شده بود تا اينكه نزد ملت منفور و مطرود گرديد.

بر پايه اين گزارش، متن كامل اين نامه به شرح زير است:

بسمه تعالي
رياست محترم مجلس خبرگان رهبري و مجمع تشخيص مصلحت نظام

جناب آقاي آيت ا... هاشمي رفسنجاني
به رسم ادب سلام عليكم
نظر به سابقه انقلابي شما وانتظار ملت از جنابعالي وبا توجه به فتنه بزرگ سال گذشته و حوادث اخير وموضع‌گيري‌هاي دو پهلو و غير شفافتان، بر خود لازم دانستيم دل نوشته‌اي برايتان فرستاده و حجت را بر خود و شما تمام كنيم كه شايد اين مواضع از روي غفلت بوده باشد و نه از روي فاصله با ملت وامام و آرمان‌هايشان.

آقاي هاشمي!
ميلاد با سعادت پيامبر رحمت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) به محضرتان تبريك عرض مي‌كنيم. از خوزستان، استان درد و رنج و صبر و بصيرت، دياري كه مناجات‌هاي چمران‌ها و رشادت‌هاي همت‌ها و دلاوري‌ها و جانفشاني‌هاي علم‌الهدي‌ها و هزاران شهيد و گواه ديگر را در دل دارد برايتان مي‌نويسيم. نگارندگان اين نامه جوانان امام نديده نسل سومي فدايي سيد خراساني امام خامنه اي (مد ظله العالي) هستند كه تاپاي جان از آرمان‌هاي امامشان دفاع خواهند كرد.

آقاي هاشمي بدانيد كه ما شما را نيز حاصل عمر امام مي‌دانيم.

اي حاصل عمر امام!

آيا فراموش كرده‌اي و نمي‌بيني قيام لاله‌ها و ژاله‌هاي خونين ديروزي و امروزي را، آيا خون دل خوردن ها ورنج هاي تاريخ اين ملت را فراموش كرده اي؟بياد اوريد آرمان هاي والاي امام روح ا.. (ره) را كه اكنون گوشه اي ازتشعشعات آن همچون دم مسيحايي به بيداري مردم مسلمان جهان منجر شده ومدت هاست كه لرزه بر اندام استكبار مي‌زند. شك نداشته باشيد كه انگيزه‌ي اصلي مردم مصر و يمن و تونس و بحرين وديگر ملت هاي آزاديخواه، اسلام ناب است و رهايي از وابستگي و حقارت و آرزوي مردمان اين كشورها، انقلابي همچون انقلاب مردم ايران است.انقلابي كه تبلور قاطعيت عليه جباران، عصاره‌ي عصيان مستضعفان عليه مستكبران، فرياد هميشه مظلومان و راه پيروزي محرومان است. انقلابي كه رسالتش گسستن زنجيرهاي اسارت از دست و پاي مغضوبين زمين را بر عهده داشته و پيام قيام پيروزمند مستضعفان را بر تارك تاريخ خواهد داشت و پوزه‌ي كثيف جلادان را سرانجام به خاك خواهد ماليد. انقلابي كه سرانجام شوم امپرياليسم و سلطه‌گران اجنبي را هم اكنون بر قله‌ي عالم نمايان ساخته ودژ مستحكم توحيد را در دوردست هاي هر ستمكده بر پا خواهد داشت. اكنون كه شاهد بيداري مردم بلاد اسلامي و قيام ملت هاي مظلوم عليع استعمار و استثمار واستكبار، عليه وابستگي و حقارت و ذلت هستيم، ناباورانه است كه شما همان مبارز ديروز تبديل به نقطه اتكا فتنه‌هاي اخير شويد. در مواضع شما ياس و نوميدي و ترس از هيمنه پوشالي دشمن موج مي‌زند. از چه مي‌هراسيد وقتي كه قيام ملت‌هاي مسلمان حاكي از آن دارد كه آمريكا و همپيمانان غارتگرش ضعيف‌تر و منفورتر از هميشه‌اند. از چه مي‌هراسيد در حالي كه ملت ما پرشورتر از گذشته بر سر آرمان‌هاي اصيل خود مانده است. بدانيد و آگاه باشيد كه پيروزي نهايي با مستضعفان عالم است. اين وعده خداست و به وعده ي خدا شك نداشته باشيد.

آقاي هاشمي
مي‌خواهيم شما را مانند هاشمي اوايل انقلاب، هاشمي زمان امام ببينيم و دوست نداريم شما آن گونه باشيد كه خودتان امروز اصرار داريد ديده شويد.
اقاي هاشمي چرا همچنان به مشي ومحتواي نامه بدون سلام و والسلام خطاب به رهبر انقلاب اصرار داريد و با گذشت 20ماه هرجا كه لب به سخن مي گشاييد از محتواي آن كه در حقيقت جرقه انقلاب مخملي بود دفاع مي كنيد؛ آقاي هاشمي چرا همچنان به آخرين خطبه نماز جمعه تان مي باليد و چندين بار در جمله اي متناقض اعلام كرده كه رهبري را فصل الخطاب مي‌دانيد ولي آخرين خطبه خودتان راكه نقشه راهي براي فتنه گران بود و همه دشمنان انقلاب براي آن كف وسوت زدند را راه حل برون رفت از بحران‌هاي خود ايجاد كرده مي‌دانيد و همچنان بر اين لجاجت خود اصرار مي ورزيد!!

آقاي هاشمي همان طور كه خودتان خوب در جريان هستيد مهدي وفائزه هاشمي نقش كليدي در كوتادي مخملي سال گذشته داشتند، بدانيد كه ما بسيار دوست داريم در اين امتحان الهي به الگوهايي مانند آيت‌الله گيلاني اقتدا كنيد كه با شجاعت و ايمان به حساب آخرت خودشان، پسر منحرفش را به دست قانون سپرد و مجازات كرد و همچنين شاهد برخورد قاطع حضرت امام(ره) با نوه خودشان بوديم و الا اگر خداي نكرده در اين امتحان الهي موفق نشويد و مانند آقاي منتظري بخواهيد با تعصب از اعضاي بيت خودتان حمايت بكنيد ديگر نه گوش شنوايي براي بحث هاي عدالت اجتماعي شما خواهد بود و نه كسي حاضر مي شود حضرتعالي را به عنوان رياست مجلس خبرگان و حتي مجمع تشخيص مصلحت نظام تحمل كند!
به شما هشدار مي دهيم كه اگر روند فعلي را در پيش بگيريد و از عناصر خائن و وطن فروشي چون موسوي و كروبي و خاتمي برائت نجوييد شك نداشته باشيد كه شما هم از ريزش هاي انقلاب خواهيد بود. ولي صميمانه عرض مي كنيم كه ما دوست نداريم به سرنوشت شريعتمداري ها دچار شويد ونمي پسنديم كه آيندگان در وصفتان بگويند در تاريخ انقلاب شخصي بود به نام هاشمي كه به سابقه ي انقلابي خود پشت پا زده وزبير گونه اسير دنيا خواهي و قدرت‌طلبي ومال اندوزي و سياست بازي شده بود تا اينكه نزد ملت منفور و مطرود گرديد. اميدواريم شما نيز با موفقيت در اين امتحانات الهي، خودتان در اجراي قانون پيش قدم شويد و از برخورد قانوني با قانون شكنان استقبال كرده و سكوت خود را كه نشان از حمايت از جريان فتنه است بشكنيد و از مديريت اين جريان آمريكايي داخلي كنار كشيده و دشمنان را از خود نااميد كنيد.

والسلام علي من اتبع الهدي
انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه هاي استان خوزستان
انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه شهيد چمران اهواز
انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه علوم وفنون دريايي خرمشهر
انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز
انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز
انتهاي پيام/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1768
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها