عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ليوني: اسرائيل در حالت فروپاشي سياسي قرار دارد

ليوني: اسرائيل در حالت فروپاشي سياسي قرار دارد
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:59 ب.ظ

89/12/02 - 14:53
شماره:8912020399
ليوني: اسرائيل در حالت فروپاشي سياسي قرار دارد

خبرگزاري فارس: رئيس حزب اپوزيسيون رژيم صهيونيستي تصريح كرد كه اسرائيل در حال حاضر در حالت فروپاشي سياسي قرار گرفته است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي جروزالم پست، "زيپي ليوني " وزير خارجه سابق رژيم صهيونيستي و رئيس جريان مخالف "بنيامين نتانياهو " در اظهاراتي در مورد رأي همه كشورهاي عضو شوراي امنيت در راستاي محكوم كردن شهرك‌سازي صهيونيستي كه با وتوي آمريكا ناكام ماند، گفت كه اسرائيل هم‌اكنون در حالت فروپاشي سياسي قرار دارد.

اين مقام سياسي صهيونيست تاكيد كرد: ما ديديم كه همه 14 عضو شوراي امنيت اين مصوبه را تاييد كردند و تنها آمريكا آن را وتو كرد، اين روند براي آمريكا سخت است.

وي ادامه داد: اكنون آلمان، انگليس، فرانسه و تمامي دوستان اسرائيل كه آماده كمك به تل‌آويو براي "دفاع از خود " هستند، عليه اسرائيل رأي داده‌اند. اين موضوع آمريكا را در بحران قرار داد و آنها خود را به همراه اسرائيل در جبهه‌اي عليه تمام جهان مي‌بيند.

دولت آمريكا دو روز پيش طرح كشورهاي عربي در زمينه محكوميت شهرك‌سازي صهيونيستي در قدس و كرانه باختري كه از سوي 120 كشور عربي و عضو عدم تعهد تاييد شده و از حمايت تمامي 14عضو شوراي امنيت حتي هم‌پيمانان اروپايي اسرائيل برخوردار شده بود را وتو كرده و مانع از تصويب آن شد.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها