عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دهها هزار كارگر آمريكايي عليه سياست‌هاي اوباما تظاهرات كردند

دهها هزار كارگر آمريكايي عليه سياست‌هاي اوباما تظاهرات كردند
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:00 ب.ظ

89/12/02 - 15:00
شماره:8912020385
دهها هزار كارگر آمريكايي عليه سياست‌هاي اوباما تظاهرات كردند

خبرگزاري فارس: دهها هزار تن از كارگران آمريكا در اعتراض به طرح دولت اين كشور در محدود كردن قدرت اتحاديه كارگري در اين كشور تظاهرات برپا كردند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگليسي "اينديپندنت "، دهها هزار تن از كارگران آمريكا در ايالت "ويسكانسين " در اعتراض به طرح‌هاي دولت "باراك اوباما " رئيس جمهوري آمريكا كه قدرت اتحاديه‌هاي كارگري در آمريكا را محدود مي‌كند، به خيابان‌ها آمدند و تظاهرات برپا كردند.

بر اساس اين گزارش، با اين اقدام كارگران، اوباما بار ديگر با يك نزاع سياسي جديد مواجه شده است.

اينديپندنت ادامه داد كه حدود 70 هزار نفر از جمله اعضاي اتحاديه‌هاي كارگري از ايالات همسايه ويسكانسين به خيابان‌ها آمدند و عليه كاهش مزاياي كارگران دولتي و قدرت اتحاديه‌هاي كارگري تظاهرات كردند.

اين روزنامه انگليسي ادامه داد كه ايالت ويسكانسين يكي از مهم‌ترين و كليدي‌ترين ميدان‌هاي رقابتي انتخابات 2012 رياست‌جمهوري آمريكا است زيرا حمايت مردم اين ايالت از اوباما در پيروزي وي در دور اول انتخابات رياست جمهوري آمريكا نقش مهمي را ايفا كرد به همين دليل اگر وي حمايت مردم اين ايالت را از دست دهد، احتمالا نمي‌تواند در دور دوم انتخابات آمريكا پيروز شود.

انتهاي پيام/ص

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها