عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يك مقام صهيونيست: تحولات اخير منطقه زلزله‌اي تاريخي است

يك مقام صهيونيست: تحولات اخير منطقه زلزله‌اي تاريخي است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:01 ب.ظ

89/12/02 - 15:22
شماره:8912020462
يك مقام صهيونيست: تحولات اخير منطقه زلزله‌اي تاريخي است

خبرگزاري فارس: معاون رئيس رژيم صهيونيستي و وزير امور راهبردي اين رژيم تحولات اخير در منطقه خاورميانه را زلزله‌اي تاريخي خواند.

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي، "موشيه يعلون " تحولات اخير در منطقه را زلزله‌اي تاريخي خواند و تاكيد كرد: اسرائيل بايد به اين حوادث از دريچه يك تهديد نگاه كند كه در كنار آن فرصت‌هاي جديدي نيز به وجود خواهد آمد.

وي افزود: اين انقلاب‌ها بيانگر اشتياق و تمايلات طبيعي به آزادي و عدالت است و اگر به روي كار آمدن رژيم‌هاي دموكراتيك و حامي حقوق بشر منجر شود اين يك تحول مثبت خواهد بود.

يعلون همچنين نسبت به بهره‌برداري گروه‌هاي اسلام‌گرا از اين وضعيت ابراز نگراني كرد.

پيش از اين نيز "ايهود باراك " در جمع افسران ستاد مشترك ارتش با اشاره به تحولات اخير در جهان عرب تاكيد كرد: بدون شك اسرائيل علاوه بر تهديدات شناخته شده كه حماس، حزب‌الله و ايران است، با چالش‌هاي جديدي مواجه خواهد شد.

خيزش مردمي در خاورميانه و آفريقا، انقلاب مردم تونس و مصر و سقوط ديكتاتورهاي متحد اسرائيل و آمريكا، رژيم صهيونيستي را به شدت به وحشت انداخته است.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها