عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اسرائيل: بايد مانع حضور فزاينده ايران در خاورميانه شد

اسرائيل: بايد مانع حضور فزاينده ايران در خاورميانه شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:04 ب.ظ

89/12/02 - 15:53
شماره:8912020499
اسرائيل: بايد مانع حضور فزاينده ايران در خاورميانه شد

خبرگزاري فارس: مقامات رژيم صهيونيستي با هراس از انقلاب مردم خاورميانه و الگوبرداري آنان از انقلاب ايران، اعلام كرد كه نبايد اجازه داد حضور ايران در منطقه بيش از پيش پررنگ شود.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري شبكه تلويزيوني المنار لبنان، «شيمون پرز» در واكنش به انقلاب‌هايي كه يكي پس از ديگري كشورهاي خاورميانه را درمي‌نوردد، گفت: ‌آشكار است كه اكنون هيچ ديكتاتوري در خاورميانه نمي‌تواند در امان باشد، آنها رفتني‌اند.

در همين خصوص "سيلوان شالوم " معاون نخست وزير رژيم صهيونيستي نيز با ابراز نگراني از تغيير و تحولات اخير خاورميانه اين تحولات را براي اسرائيل ناخوشايند دانست و گفت،‌ بايد مانع از نفوذ اسلامگرايان و بويژه اسلام ايراني‌ در اين انقلاب‌ها شد.

شالوم با ابراز نگراني از الگوبرداري اين انقلاب‌ها از انقلاب اسلامي در ايران تاكيد كرد: بايد مانع از حضور بيش از پيش ايران در عرصه خاورميانه شد.

شالوم با ابراز نگراني از وضعيت ليبي گفت: انقلاب ليبي اين سوال را در ذهن تداعي مي‌كند كه انقلاب بعدي در كجاست و كدام كشور رهبري خاورميانه را بدست خواهد گرفت.

انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها