عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

الجزيره: بيمارستان‌هاي ليبي ظرفيت كافي براي درمان مجروحان ندارد

الجزيره: بيمارستان‌هاي ليبي ظرفيت كافي براي درمان مجروحان ندارد
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:07 ب.ظ

89/12/02 - 16:10
شماره:8912020471
با افزايش شمار قربانيان؛
الجزيره: بيمارستان‌هاي ليبي ظرفيت كافي براي درمان مجروحان ندارد

خبرگزاري فارس: الجزيره به نقل از منابع پزشكي تاكيد كرد كه ظرفيت امكانات بهداشتي و درماني بيمارستان‌هاي كشور بحران زده ليبي براي درمان و معالجه مجروحان كافي نيست.

به گزارش مانيتورينگ فارس،‌ در پي بالا گرفتن موج اعتراضات فراگير مردم ليبي در راستاي سرنگوني رژيم معمر قذافي و تهديد سيف الاسلام قذافي به سركوب سخت معترضان، لحظاتي پيش تلويزيون الجزيره قطر در خبري فوري از افزايش تعداد قربانيان حوادث اين كشور خبر داد و به نقل از منابع آگاه پزشكي تاكيد كرد كه ظرفيت امكانات بهداشتي و درماني ليبي براي درمان و معالجه مجروحان كافي نيست.

الجزيره همچنين به نقل از "احمد بالطاهر " پزشك ليبيايي از نياز بيمارستان‌هاي طرابلس و شهرهاي ديگر شرق ليبي به كادر درماني براي معالجه مجروحان گزارش داد.

منابع پزشكي در ليبي اعلام كردند كه در درگيري‌هاي امروز در طرابلس پايتخت ليبي 61نفر كشته شدند.

اين شبكه با اشاره به اينكه درگيري‌هاي شديد بين مردم و نيروهاي امنيتي وابسته به قذافي و نيروهاي اجير شده در جريان است، تاكيد كرد كه اوج اين درگيري‌ها در اطراف ميدان "الخضرا " در جريان است.

اين گزارش حاكي است كه هم اكنون درگيري هاي شديدي در نقاط مختلف طرابلس پايتخت ليبي از جمله در اطراف ساختمان دولت جريان است.

برخي منابع خبري اعلام كردند كه شهر طرابلس سقوط كرده است و تمام پايگاه‌هاي پليس توسط مردم به آتش كشيده شده است.

خشم مردم ليبي پس از آن برانگيخته شد كه روز گذشته فرزند ارشد ديكتاتور ليبي تهديد كرد كه تا شليك آخرين گلوله مردم را سركوب مي‌كنند.
انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها